سه شنبه 19 آذر 1398 - 13 ربيع الثاني 1441 - 10 دسامبر 2019
صفحه اصلي/فرمايشات امام و رهبري (ره)


 
 


 


 


 
خروجي RSS

نظر رهبر معظم انقلاب درباره نظارت بر نهادهای زیر نظر «رهبری»

اختصاصي فارس

نظر رهبر معظم انقلاب درباره نظارت بر نهادهاي زير نظر «رهبري»

سخنگوي کميسيون اصل ۹۰ مجلس گفت: رهبر معظم انقلاب در ديدار اعضاي اين کميسيون نظرشان را درباره نظارت بر نهادهاي زير نظر رهبري، اعلام فرمودند.

خبرگزاري فارس: نظر رهبر معظم انقلاب درباره نظارت بر نهادهاي زير نظر «رهبري»

مصطفي افضلي‌فرد نماينده مردم اردبيل در مجلس شوراي اسلامي و سخنگوي کميسيون اصل 90 خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، درباره جزئيات حسابرسي از سازمان صداوسيما، گفت: فصل حسابرسي مشخص است و در فصل خود اين حسابرسي پيگيري خواهد شد، البته جزئيات اين موضوع را حسابرسان مشخص کرده و زمان انجام آن را اعلام مي‌کنند.

وي با بيان اينکه حسابرسي از سازمان صداوسيما بايد انجام شود، اظهار داشت: نظر مقام معظم رهبري هم همين است؛ ايشان در ديدار کميسيون اصل 90 فرمودند، همه ارگان‌هايي که زير نظر ايشان هستند بايد نظارت شده و عملکردشان رصد شود.

افضلي‌فرد، رهنمودهاي مقام معظم رهبري به کميسيون اصل 90 را بسيار مطلوب، راه‌گشا و اميدوارکننده ارزيابي کرد و افزود: ايشان در بخش ديگري از بيانات خود گفتند اگر شما به تخلفات مسئولان برخورد کرده و متوقف شديد، بسيار نامطلوب است اما اگر تا ته قضيه رفتيد، من هم پشتيبان شما هستم.

سخنگوي کميسيون اصل 90 مجلس ادامه داد: يکي از موارد هم اين است که ارگان‌هاي زير نظر مقام معظم رهبري به بهانه اينکه زير نظر رهبر معظم انقلاب هستند، نمي‌توانند خودشان را از رصد نهادهاي نظارتي مصون ببينند. 
تعداد بازديد:1108 آخرين تغييرات:92/11/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر