یکشنبه 6 خرداد 1397 - 11 رمضان 1439 - 27 مي 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

شهادت یک مرزبان عید ما را پر از غم کرد

بهترين بازي‌هايم را براي پرسپوليس به نمايش مي‌گذارم

شهادت يک مرزبان عيد ما را پر از غم کرد

حقيقي: هافبک تيم فوتبال پرسپوليس گفت: شهادت مرزبان ايراني توسط تروريست‌ها عيد ما را پر از غم کرد.


خبرگزاري فارس: حقيقي: شهادت يک مرزبان عيد ما را پر از غم کرد/ ايران هميشه به سربازانش افتخار مي‌کند

رضا حقيقي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص شرايط پرسپوليس اظهار داشت: خوشبختانه با تمرينات خوبي که پشت سر گذاشتيم آماده برگزاري يک بازي بسيار خوب مقابل داماش هستيم. ما کار بسيار سختي مقابل داماش داريم اما همه بچه‌ها هم قسم هستند تا انشاءالله يک روز خوب را پشت سر بگذاريم.

وي افزود: آمادگي صددرصد خوبي داريم و مي‌دانيم هرگز نبايد داماش را دست کم بگيريم و به همين دليل با تمام قوا به رشت مي‌رويم تا دست پر به تهران برگرديم. من هم قول مي‌دهم بهترين بازي‌هايم را براي پرسپوليس به نمايش بگذارم.

حقيقي با تسليت شهادت يکي از مرزبانان کشورمان گفت: سلامتي مرزبانان و خلاص شدن از دست دشمنان آرزوي من بود. وقتي که خبر شهادت يکي از آنها را شنيدم نمي‌دانستم چطور آن را بپذيرم. به نظر من اين اتفاق عيد را به کام ما تلخ کرد و از همين جا به خانواده اين شهيد بزرگ تسليت عرض مي‌کنم. اميدوارم که خون اين شهيد پايمال نشود چون ما بايد هميشه به سربازاني که از اين مرز و بوم دفاع مي‌کنند افتخار کنيم. اين سربازان فقط وظيفه خود را انجام مي‌دادند و به نظرم اشرار چوب اين کار خود را خواهند خورد. من مطمئن هستم و به نوبه خودم اين اتفاق تلخ را به تمام ايراني‌ها تسليت مي‌گويم و آرزويم آزادي چهار مرزبان ديگر است.

حقيقي در پايان در پاسخ سوالي که آيا کدورتش با صادقيان برطرف شده يا خير، گفت:‌ الان فقط به موفقيت پرسپوليس فکر مي‌کنم نه هيچ چيز ديگر. من با هيچ کس مشکلي ندارم و فقط به دنبال گرفتن 9 امتياز براي پرسپوليس هستم.


 
تعداد بازديد:887 آخرين تغييرات:93/01/06
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر