چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

موسوی بالاتر از موزیریسکی در صدر جدول بهترین مدافعان

ليگ جهاني واليبال 2014

موسوي بالاتر از موزيريسکي در صدر جدول بهترين مدافعان

محمد موسوي عراقي در پايان هفته ششم ليگ جهاني واليبال همچنان عنوان بهترين مدافع را در اختيار دارد.

خبرگزاري فارس: موسوي بالاتر از موزيريسکي در صدر جدول بهترين مدافعان

به گزارش خبرگزاري فارس، در پايان هفته ششم ليگ جهاني واليبال محمد موسوي با متوسط يک دفاع موفقيت آميز در هر ست در صدر جدول بهترين مدافعان قرار گرفت و پس از وي موزيريسکي نامدار از روسيه با 0.76 دفاع در هر ست در رده دوم و يوسيفو از بلغارستان در مکان سوم ايستاد.

در فهرست امتيازآورترين بازيکنان ليگ جهاني آندرسون ماتيو از آمريکا با 229  امتياز در صدر اين فهرست قرار دارد. شهرام محمودي از ايران با 149 امتياز در رتبه چهارم اين فهرست قرار دارد که نسبت به هفته پنجم ليگ جهاني يک پله صعود داشته است.

ساندر تايلور از آمرکا با 52.11 درصد موفقيت در رده نخست بهترين زنندگان اسپک قرار دارد. بازيکناني از ايتاليا و لهستان در رتبه‌هاي دوم و سوم قرار دارند. مجتبي ميرزاجانپور و شهرام محمودي از ايران به ترتيب با 42.62 و 42.21 درصد موفقيت در رتبه‌هاي ششم و هفتم اين فهرست قرار دارند.

در ميان بهترين زنندگان سرويس در شش هفته ليگ جهاني، هاتت مکس ول با ميانگين 0.40 امتياز در هر ست در رده نخست قرار دارد و بازيکناني از صربستان و بلغارستان به ترتيب با 0.35 و 0.34  امتياز در هر ست در رتبه‌هاي بعدي قرار دارند. مجتبي ميرزاجانپور در اين فهرست در رتبه نهم است.

زاتورسکي پاول از لهستان با ميانگين 2.62 در هر ست در رده نخست بهترين توپ گيران شش هفته ليگ جهاني واليبال ايستاده است و بازيکنان برزيل رتبه هاي دوم و سوم را در اختيار دارند. در اين فهرست سعيد معروف با ميانگين 1.74 در رتبه پنجم قرار دارد.

در فهرست بهترين دريافت کنندگان، شوجي اريک از آمريکا با 54،21 درصد موفقيت در رده نخست ايستاده است. فرهاد قائمي با 35،32 درصد موفقيت در رده ششم دريافت کنندگان شش هفته ليگ جهاني قرار گرفت.

فابين از لهستان با 5.62 پاس صحيح در هر ست رده نخست بهترين پاسورهاي ليگ جهاني را به خود اختصاص داد. نيکولا جووويک و سعيد معروف پاسور و کاپيتان تيم ملي واليبال ايران نيز با ميانگين 5.51 و 5.39 پاس صحيح در هر ست در رده هاي دوم و سوم اين رده بندي ايستادند.

هفته هفتم و پاياني ليگ جهاني واليبال از روز پنج شنبه 12 تيرماه آغاز مي شود و به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.

تيم ملي واليبال ايران در اين هفته دو ديدار با لهستان دارد که روزهاي جمعه و شنبه 13 و 14 تيرماه به ميزباني لهستان برگزار خواهد شد.


 

تعداد بازديد:643 آخرين تغييرات:93/04/11
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر