جمعه 23 آذر 1397 - 6 ربيع الثاني 1440 - 14 دسامبر 2018
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

خبرهای خوش بیمه خدمات مشاوره پیش از ازدواج در راه است

مدير کل دفتر ازدواج وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگو با فارس:

خبرهاي خوش بيمه خدمات مشاوره پيش از ازدواج در راه است

مدير کل دفتر ازدواج و تعالي خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: به زودي خبرهاي خوشي در زمينه تحت پوشش بيمه‌اي قرار گرفتن خدمات مشاوره پيش از ازدواج در راه است.

بهمن بهمني در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس به لزوم تحت پوشش بيمه قرار گرفتن خدمات مشاوره ازدواج اشاره کرد و گفت: پيگيري‌ها براي اين کار انجام شده است و خبرهاي خوشي در راه است، وزارت ورزش و جوانان، سازمان تأمين اجتماعي و سازمان بهزيستي پيگيري‌هايي در اين راه داشته اند تا حداقل مشاوره‌هاي پيش از ازدواج را بتوانيم تحت پوشش بيمه‌اي قرار دهيم.

وي ادامه داد: مجمع ملي خيرين ازدواج تشکيل شده و اساسنامه آن به تصويب رسيده است و فعاليت خود را آغاز کرده است هدف از راه اندازي اين مجمع اين است که سازمان‌هاي مردم نهاد خير و فعال در حوزه ازدواج را با هم مرتبط کند تا بتوانند خدمات خود را به صورت سازمان يافته تر در اختيار متقاضيان قرار دهند و به اين ترتيب اثرگذاري اينگونه فعاليت‌ها بيشتر خواهد شد.

بهمني افزود: مردم هم به اين ترتيب راحت‌تر مي‌توانند آنها را شناسايي و از خدمات آنها استفاده کنند اولين جلسه اين مجمع هفتم مهر ماه منتشر مي‌شود و تا کنون 9 جلسه از مجمع ملي خيرين ازدواج در معاونت ساماندهي امور جوانان وزارت ورزش و جوانان تشکيل شده است.

تعداد بازديد:671 آخرين تغييرات:93/07/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر