چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

انتقاد کمیسیون سیاست خارجی مجلس از اظهارات توهین‌آمیز کامرون علیه ایران

نقوي در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد

انتقاد کميسيون سياست خارجي مجلس از اظهارات توهين‌آميز کامرون عليه ايران

سخنگوي کميسيون سياست خارجي مجلس از واکنش و انتقاد اعضاي کميسيون متبوعش نسبت به اظهارات توهين‌آميز نخست‌وزير انگليس خبر داد.

 سيدحسين نقوي نماينده مردم ورامين و سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس شوراي اسلامي در گفت‌وگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس با اشاره به جلسه عصر امروز کميسيون متبوعش اظهار داشت: در اين جلسه، عوض حيدرپور گزارشي را از سفر سردار دهقان وزير دفاع به کشور آذربايجان ارائه کرد.

وي افزود: حيدرپور در اين گزارش خود موضوعات مطروحه در ملاقات‌هاي وزير دفاع با مسئولان و مقامات کشور آذربايجان و شرايط مناسبات اقتصادي، سياسي و نظامي 2 کشور ايران و جمهوري آذربايجان را تشريح کرد.

سخنگوي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در ادامه تصريح کرد: در نشست امروز موضوع سفر رئيس‌جمهور به نيويورک مورد بحث و بررسي قرار گرفت، همچنين اعضاي کميسيون امنيت مطالب خود را درباره اين سفر مطرح کردند.

وي همچنين يادآور شد: اعضاي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس در اين جلسه از مواضع حسن روحاني رئيس‌جمهور در نشست ساليانه مجمع عمومي سازمان ملل متحد و ديدارهاي وي با مقامات کشورهاي خارجي حمايت کرده و نسبت به اظهارات توهين‌آميز ديويد کامرون نخست‌وزير انگليس واکنش نشان دادند.

نقوي در پايان خاطرنشان کرد: در نشست امروز اعضاي کميسيون درباره ديدار آقاي رئيس‌جمهور با کامِرون نخست‌وزير انگليس اعلام کردند که وزارت امور خارجه بايد ارزيابي درستي را از ديدگاه‌هاي نخست وزير انگليس مي‌داشت، تا چنين ملاقاتي انجام نشود.

تعداد بازديد:731 آخرين تغييرات:93/07/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر