شنبه 2 تير 1397 - 9 شوال 1439 - 23 ژوئن 2018
صفحه اصلي/اخبار فناوري

کمپ آسیایی فناوری نانو در ایران برگزار می شود

کمپ آسيايي فناوري نانو در ايران برگزار مي شود

هفتمين جشنواره فناوري نانو، امروز در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران آغاز به کار کرد و به مدت سه روز نيز ادامه دارد که در اين نمايشگاه 22 محصول در بخش پروتوتايپ، براي جذب سرمايه گذار حضور دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، هفتمين جشنواره فناوري نانو شامل بخش‌هاي مختلفي همچون تجهيزات پيشرفته در حوزه نانو، سلامت و بهداشت، کشاورزي، ساختمان، آب و محيط‌ زيست، مواد اوليه نانويي و پليمر و کامپوزيت است.

در اين جشنواره بخش پروتوتايپ و يا نمونه اوليه که دومين سال فعاليت خود را در اين نمايشگاه دارد برگزار مي شود.

در اين بخش که يکي از مهم‌ترين بخش‌هاي جشنواره نانو است از ۲۴۰ نمونه‌اي که پيش از اين ارزيابي شده‌اند، ۲۲ طرح نهايي انتخاب شده و جهت عرضه و جذب سرمايه‌گذار در هفتمين جشنواره نانو نمونه محصول خود را به صنعتگران و سرمايه‌گذاران جهت جذب سرمايه و تجاري‌سازي ارائه مي کنند.

هفتمين جشنواره و نمايشگاه فناوري نانو ۱۴ تا ۱۷ مهر ماه سال جاري (دوشنبه تا پنجشنبه) از ساعت ۹ تا ۱۶ در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران (سالن خليج فارس) با حضور فعالان و صنعتگران اين حوزه برگزار خواهد شد.

برگزاري کمپ آسيايي فناوري نانو(ANC) در ايران

بر اساس اين گزارش، کمپ آسيايي فناوري نانو 17 مهرماه با حضور جواناني از کشورهاي ژاپن، تايوان، مالزي، اندونزي، کره‌ جنوبي، چين، تايلند، نيوزلند و سنگاپور در ايران آغاز و تا 23 مهر ادامه دارد. هدف از برگزاري کمپ آسيايي نانوآشنايي و تعامل جوانان فعال حوزه نانو و شروع همکاري‌هاي مشترک است.

در روزهاي 19 و 20مهرماه، مجمع بين‌المللي نانو نيز برگزار مي شود که در واقع در اين رويداد فضاي اقتصاد سرمايه‌گذاري فناوري براي شرکت‌هاي فعال در حوزه نانو و سرمايه‌گذاران ارائه مي‌شود.

مراسم معرفي برترين‌هاي نانو (برترين‌‌هاي دانشگاهي، مراکز رشد، شرکت‌ها، محصولات و رسانه‌هاي حوزه نانو) نيز عصر روز 19 مهرماه در محل برگزاري مجمع اقتصاد نانو برگزار مي‌شود.

تعداد بازديد:878 آخرين تغييرات:93/07/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر