چهارشنبه 28 شهريور 1397 - 9 محرم 1440 - 19 سپتامبر 2018
صفحه اصلي/قرآن

نتايج آزمون اعطاي مدرك به حفاظ هفته اول آبان اعلام مي شود

نتايج آزمون اعطاي مدرك به حفاظ هفته اول آبان اعلام مي شود

سرپرست ارتباطات سازمان دارالقرآن گفت:نتايج مرحله دوم آزمون نهمين دوره طرح اعطاي مدرك به حفاظ آماده شده و باتاييدكميته نظارت،هفته اول آبان اعلام ميشود.


به گزارش روابط عمومي سازمان دارالقرآن الكريم مسعود وادي پور با اشاره به اينكه نتايج مرحله دوم آزمون نهمين دوره طرح ارزيابي و اعطاي مدرك تخصصي به حفاظ قرآن كريم امروز(30 مهر ماه) آماده شده،‌ افزود:‌ اين نتايج به كميته نظارت شوراي تخصصي و كارشناسي طرح ارزيابي و اعطاي مدرك تخصصي به حفاظ قرآن كريم براي بررسي بيشتر ارسال شده است.
وي با بيان اينكه بر اساس اعلام قبلي مقرر شده بود نتايج، روز 30 مهر ماه اعلام شود، بيان كرد:‌ نتايج به دليل
ضرورت طي مسير قانوني و اخذ تاييديه كميته نظارت هفته اول آبان ماه اعلام مي شود.
وادي پور با اشاره به تجربه هشت دوره گذشته اين آزمون يادآور شد:‌ در هشت دوره گذشته تا كنون هيچ مشكلي از سوي كميته نظارت براي آزمون اعلام نشده و نتايج با طي روند قانوني اعلام و مدارك ارائه شده است. ‌
وي با اشاره به اينكه اين آزمون در چند مرحله انجام مي شود يادآور شد:‌ شركت كنندگان در ارديبهشت ماه گذشته در مرحله اول و كتبي نهمين دوره آزمون شركت كرده و در مرحله دوم نيز آزمون شفاهي به مدت يك ماه از نيمه مرداد ماه تا نيمه شهريور ماه برگزار شد.

وادي پور با بيان اينكه مدارك اين آزمون از اعتبار بالايي برخوردار است خاطر نشان كرد:‌ اين مدارك به امضاء وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و رييس سازمان تبليغات اسلامي رسيده و پس از آن به حفاظ ارائه مي شود.

آزمون طرح ارزيابي و اعطاي مدرك تخصصي به حفاظ قرآن كريم هر ساله از سوي سازمان دارالقرآن الكريم براي حفاظ قرآن به منظور اعطاء مدرك معتبر به آنان برگزار مي شود.

تعداد بازديد:768 آخرين تغييرات:93/08/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر