چهارشنبه 28 شهريور 1397 - 9 محرم 1440 - 19 سپتامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ابن‌قاسم: مذاکره درخشان با بازیکن فولاد حرفه‌ای نیست/ خودم فایل صوتی را شنیدم

مشکل بازيکنان سرباز هنوز حل نشده است

ابن‌قاسم: مذاکره درخشان با بازيکن فولاد حرفه‌اي نيست/ خودم فايل صوتي را شنيدم

سرپرست تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مذاکره با بازيکن تحت قرارداد از سوي افراد کارکشته بعيد است و نبايد اين رفتارها در فوتبال اتفاق بيفتد.


 حسين ابن قاسم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد وضعيت بازيکنان سرباز اين تيم گفت: اين بازيکنان به دنبال حل مشکلات خود هستند و هنوز اتفاق تازه‌اي در اين راستا نيفتاده است.

وي در مورد اينکه گفته‌ مي‌شود فايل صوتي منتشر شده که طي آن حميد درخشان با يوسف وکيا صحبت‌هايي انجام مي‌دهد،‌ اظهار داشت: اين کارها حرفه‌اي نيست. طبق قانون بازيکني که با يک باشگاه قرارداد دارد نبايد باشگاه با او وارد مذاکره شود و اگر کسي مايل به جذب اين نفرات است بايد از طريق باشگاه در راستاي جذب آنها عمل شود. صحيح نيست که يک مربي با بازيکني که قرارداد دارد به طور مستقيم صحبت کند. اين رفتارها از افراد کارکشته که سال‌ها در فوتبال هستند بسيار بعيد است.

ابن‌قاسم در مورد اينکه آيا باشگاه فولاد خوزستان قصد دارد به خاطر اين رفتار از پرسپوليس شکايت کند، گفت: نه اينطور نيست درخشان اعلام کرده بود اگر نعيم سعداوي فايل صوتي مذاکره‌اش با وکيا را منتشر نکند شکايت مي‌کنم که من هم اعلام کردم اين مکالمه را شنيدم و بهتر است او چنين کاري نکند.

سرپرست فولاد خوزستان در مورد اينکه هيچ‌گاه با اين رفتارها مقابله نشده است، عنوان کرد: متاسفانه هيچ‌کس اين موارد را رعايت نمي‌کند و ديواري هم کوتاه‌تر از ما نيست. اين اتفاقات به اين خاطر مي‌افتد که ما باشگاهي سازنده هستيم و باشگاه‌هاي مصرف کننده همه روي بازيکنان ما تمرکز مي‌کنند. متاسفانه اکثر تيم‌ها مصرف کننده هستند و اين مشکلات را براي ما ايجاد مي‌کنند.

 

ابن‌قاسم در مورد اينکه آيا ITC نونگ صادر شد، گفت: هنوز اين اتفاق نيفتاده و بايد منتظر شروع فصل نقل و انتقالات براي صدور اين مجوز باشيم.

تعداد بازديد:683 آخرين تغييرات:93/09/05
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر