سه شنبه 2 بهمن 1397 - 16 جمادي الاول 1440 - 22 ژانويه 2019
صفحه اصلي/قرآن

معاون ارتباطات سازمان دارالقرآن:

معاون ارتباطات سازمان دارالقرآن:

شرکت4543نفر ازکارکنان دستگاههاي فرهنگي درمسابقات تسنيم

معاون ارتباطات سازمان دارالقرآن با اشاره به استقبال نهادهاي فرهنگي از مسابقات «تسنيم» از ثبت‌نام 4 هزار و 543 نفر در اين دوره از مسابقات خبر داد و گفت: از بين نهادهاي فرهنگي سازمان تبليغات اسلامي بيشترين متقاضي را دارد.


 
 

به گزارش روابط عمومي سازمان دارالقرآن الكريم، مسابقات «تسنيم» ويژه کارکنان و خانواده‌هاي دستگاه‌هاي فرهنگي کشور از سال 1391 با هدف توسعه و ترويج قرآن کريم و آشنايي مردم با سبک زندگي اسلامي و قرآني طرح‌ريزي و سازمان دارالقرآن از سوي شوراي فرهنگي دفتر مقام معظم رهبري به عنوان مجري برگزاري آن انتخاب شد که امسال سومين دوره اين مسابقات در حال برگزار است.
ثبت‌نام در اين دوره از مسابقات «تسنيم» در رشته‌هاي حفظ، ترتيل، فصيح‌خواني قرآن، صحت قرائت نماز و سبک زندگي قرآني ويژه کارکنان دستگاه‌هاي فرهنگي و خانواده‌هاي آنها از دهم شهريورماه آغاز شد و تا 20 مهرماه به پايان رسيد.
«يوسف افراش» معاون ارتباطات و فناوري اطلاعات سازمان دارالقرآن با اشاره به تعداد شرکت‌کنندگان در سومين دوره مسابقات «تسنيم» اظهار داشت: در اين دوره 4 هزار و 543 نفر آمادگي خود را براي شرکت در مسابقات تسنيم اعلام کردند که از اين تعداد سازمان تبليغات اسلامي بيشترين متقاضي را داشته است.
وي با بيان اينکه يک‌هزار و 848 نفر از کارکنان سازمان تبليغات اسلامي در اين دوره ثبت‌نام کردند، گفت: پس از سازمان تبليغات اسلامي، بنياد شهيد با جذب يک‌هزار و 438 نفر رشته، سازمان اوقاف و امور خيريه با جذب 392 نفر رشته  بيشترين تعداد ثبت‌نامي در مسابقات تسنيم را دارند.
معاون ارتباطات و فناوري اطلاعات سازمان دارالقرآن افزود: با توجه به امکان شرکت افراد در دو رشته، به طور کلي در اين دوره 5 هزار و 509 نفر رشته شرکت کرده‌اند.
سومين دوره مسابقات «تسنيم» در دو مرحله استاني و کشوري برگزار مي‌شود که مرحله استاني اين مسابقات پنجم و ششم دي‌ماه و مرحله کشوري آن 29 و 30 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

تعداد بازديد:761 آخرين تغييرات:93/09/10
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر