دوشنبه 7 خرداد 1397 - 12 رمضان 1439 - 28 مي 2018
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

تجمع و تحصن دانشجویان در برابر استانداری فارس /ادامه تجمع تا پاسخ گویی مسئولان

در پي حضور هادي غفاري در دانشگاه علوم پزشکي شيراز و ايراد سخنان هتاکانه صورت گرفت

تجمع و تحصن دانشجويان در برابر استانداري فارس /ادامه تجمع تا پاسخ گويي مسئولان

حضور هادي غفاري در دانشگاه علوم پزشکي شيراز و ايراد سخنان هتاکانه سبب اعتراض دانشجويان از همان ساعات ابتدايي پس از پايان برنامه شد، دانشجويان با تجمع در برابر استانداري خواستار پاسخگويي مسئولان در قبال اتفاقاتي از اين دست شدند.

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي سازمان بسيج دانشجويي، در پي حضور هادي غفاري در دانشگاه علوم پزشکي شيراز به دعوت انجمن اسلامي اين دانشگاه و ايراد سخنان هتاکانه ،جمعي از دانشجويان اين دانشگاه با تجمع و تحصن در برابر استانداري استان فارس خواستار پاسخ گويي مسئولان در اين مورد شدند.

بنابر اين گزارش، عصر روز گذشته هادي غفاري يکي از عناصر فتنه به دعوت انجمن اسلامي دانشگاه علوم پزشکي شيراز در جمع دانشجويان اين دانشگاه حاضر و به سخنراني پرداخت در حاليکه برنامه‌هاي متعددي در دانشگاه‌هاي کشور به بهانه‌هاي واهي به صورت يکطرفه از سوي مسئولان دانشگاه‌ها لغو و اجازه حضور چهره‌هاي انقلابي همچون شريعتمداري، رسايي، نبويان، همسر شهيد عليمحمدي، ميرتاجدالديني در دانشگاه‌ها به آنها داده نشده است.

ضمن هتاکي‌هاي متعدد عليه نظام توسط اين فتنه‌گر و حمايت‌ از فتنه گران، حتي حاضر به پاسخگويي در برابر سوالات متعدد دانشجويان از عملکردش در دوران متعدد انقلاب و ايام فتنه نشد.

غفاري در پايان اين مراسم در ميان اعتراض شديد دانشجويان و تحت حمايت حلقه امنيتي موفق شد سالن را ترک کند.

در پي اين اتفاق عجيب در دانشگاه علوم پزشکي شيراز دانشجويان معترض از همان ساعات ابتدايي پس از پايان برنامه با تجمع در برابر استانداري خواستار پاسخگويي مسئولان در قبال اتفاقاتي از اين دست شدند.

اين تجمع در حالي ادامه دارد که لحظاتي قبل فرماندار شيراز در جمع دانشجويان حاضر شد. دانشجويان اعلام کردند تا زماني که پاسخ قانع کننده‌اي دريافت نکنند، تحصن ادامه خواهد داشت.

تعداد بازديد:993 آخرين تغييرات:93/09/17
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر