چهارشنبه 24 مرداد 1397 - 3 ذي الحجه 1439 - 15 آگوست 2018
صفحه اصلي/پزشكي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

برگزاری دوره ضمن خدمت بهداشت سوانح در سیستان و بلوچستان

مديرکل جمعيت هلال‌احمر سيستان و بلوچستان خبر داد

برگزاري دوره ضمن خدمت بهداشت سوانح در سيستان و بلوچستان

مديرکل جمعيت هلال‌احمر سيستان و بلوچستان از برگزاري دوره آموزشي ضمن خدمت منطقه‌اي بهداشت سوانح مقدماتي، تغذيه و بهداشت در سوانح در جمعيت هلال‌احمر سيستان و بلوچستان خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاري فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومي جمعيت هلال‌احمر سيستان و بلوچستان، رسول راشکي اظهار کرد: با توجه به لزوم بالا بردن سطح آگاهي کارکنان جمعيت هلال‌احمر و به روز شدن اطلاعات امدادي کارکنان، دوره آموزشي ضمن خدمت بهداشت سوانح مقدماتي، تغذيه و بهداشت به صورت منطقه‌اي با حضور همکاران حوزه‌هاي امداد و نجات و حوزه بهداشت، درمان و توان‌بخشي استان‌هاي هرمزگان، کرمان و سيستان و بلوچستان در زاهدان برگزار شد.

مديرکل جمعيت هلال‌احمر سيستان و بلوچستان افزود: اين دوره آموزشي با هدف آگاهي کارکنان از نوع امدادرساني در هنگام بحران براي خدمت به افراد آسيب‌ديده در حوادث با سرفصل‌هايي از قبيل تغذيه آوارگان، تهيه و توزيع سبدهاي غذايي در اردوگاه‌ها براي آوارگان، سوء تغذيه و آثار آن بر سلامت روان، به مدت سه روز در محل جمعيت هلال‌احمر سيستان و بلوچستان زير نظر موسسه عالي علمي کاربردي هلال‌احمر برگزار شد که 45 نفر از کارکنان جمعيت در اين کلاس حضور داشتند.

در پايان راشکي ابراز اميدواري کرد: با برگزاري کلاس‌هاي مشابه براي کارکنان جمعيت بتواند با کم‌ترين خطاي کار امدادرساني را در حوادث مختلف انجام دهند.

تعداد بازديد:747 آخرين تغييرات:93/09/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر