جمعه 23 آذر 1397 - 6 ربيع الثاني 1440 - 14 دسامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

حضور سه تیم از سیستان و بلوچستان در لیگ برتر ووشو

رئيس هيئت ووشو سيستان و بلوچستان خبر داد

حضور سه تيم از سيستان و بلوچستان در ليگ برتر ووشو

رئيس هيئت ووشو سيستان و بلوچستان گفت: سه تيم از سيستان و بلوچستان در ليگ برتر ووشو حضور دارند که يک تيم در بخش بانوان است.
 

عباس شيبک امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: تيم ووشو بانوان سيستان و بلوچستان در ليگ برتر و در هفته پنجم مقابل دانشگاه آزاد با امتياز 2 بر 9 مغلوب و در هفته ششم با امتياز 3 بر 8 مقابل تيم کرمانشاه به برتري رسيد.

رئيس هيئت ووشو سيستان و بلوچستان افزود: در مجموع دانشگاه آزاد با امتياز 18 اول، البرز با 15 امتياز دوم و سيستان و بلوچستان با 12 امتياز سوم است.

اين مسئول ادامه داد: در حال حاضر سيستان و بلوچستان سه تيم در ليگ برتر دارد که يک تيم در حوزه بانوان است.

وي بيان کرد: در رده بزرگسالان يک تيم به عنوان تيم سپاه ميرجاوه سيستان و بلوچستان در ليگ برتر داريم که تا هفته ششم در گروه يک به عنوان تيم سوم قرار دارد و تيم جوانان ما در ليگ برتر با عنوان شهرداري خاش تا هفته ششم در رده دوم قرار دارد.

شيبک گفت: بانوان امسال نخستين حضور خود را در ليگ برتر تجربه مي‌کنند، جوانان دومين حضور و بزرگسالان براي سومين‌بار است که در بازي‌هاي ليگ برتر حضور مي‌يابند.

وي با بيان اينکه مسابقات ليگ برتر ووشو کشور تا 17 بهمن ماه ادامه دارد، ابراز اميدواري کرد که دو تيم از سيستان و بلوچستان مقام‌هاي اول تا سوم اين مسابقات را کسب کنند.

تعداد بازديد:716 آخرين تغييرات:93/09/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر