جمعه 4 خرداد 1397 - 9 رمضان 1439 - 25 مي 2018
صفحه اصلي/پزشكي

مددجویان کمیته امداد شهرستان سرباز رایگان ویزیت شدند

همزمان با گراميداشت دهه‌فجر

مددجويان کميته امداد شهرستان سرباز رايگان ويزيت شدند

سرپرست کميته امداد امام خميني سرباز گفت: همزمان با گراميداشت دهه‌فجر مددجويان در روستاي زردبن معروف به (کستک) بخش پيشين شهرستان سرباز ويزيت رايگان شدند.

 

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي و اطلاع‌رساني کميته امداد امام خميني سيستان و بلوچستان، عزت‌الله شفيعي در حاشيه اجراي طرح جهادي ويزيت رايگان در مناطق محروم شهرستان سرباز گفت: کميته امداد امام خميني شهرستان سرباز با همکاري هلال احمر، شبکه بهداشت و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي طرح ويزيت رايگان را در روستاي زردبن معروف به (کستک) بخش پيشين شهرستان سرباز به اجرا در آورد.

وي افزود: در اين طرح به مدت يک روز مددجويان مورد حمايت با حضور در درمانگاه شهيد جنگي زهي توسط پزشکان داوطلب و خير به صورت رايگان مشاوره و معاينه شدند.

سرپرست کميته امداد امام خميني سرباز تصريح کرد: همچنين در طرح جهادي ويزيت رايگان در مناطق اين شهرستان، 135 نفر از بيماران نيازمند و به ويژه خانواده بزرگ اين نهاد مقدس به همت پزشک عمومي معاينه شدند.

شفيعي اعتبار هزينه شده براي اجراي اين طرح را 50 ميليون ريال عنوان کرد و گفت: شناسايي و پوشش نيازهاي بهداشتي مناطق محروم و حاشيه شهرستان سرباز که فاقد امکانات هستند يکي از مزيت‌ها و هدف‌هاي اين طرح است.

وي خاطرنشان کرد: پزشکان مربوطه با هدف پيشگيري بهتر از درمان و با ارائه خدماتي همچون ويزيت، تست فشار و نيز توزيع داروهاي رايگان در بين بيماران آنان را مورد حمايت قرار دادند.

سرپرست کميته امداد امام خميني سرباز با بيان اينکه اولويت خدمت کميته امداد امام خميني به مناطق محروم است، عنوان کرد: تلاش ما اين است که سهم خدمت‌رساني به مناطق کمتر توسعه‌يافته را ارتقا دهيم.

تعداد بازديد:786 آخرين تغييرات:93/11/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر