یکشنبه 17 آذر 1398 - 11 ربيع الثاني 1441 - 8 دسامبر 2019
صفحه اصلي/پزشكي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

درمان ۳۹ درصدی در مرکز درمان ناباروری هلال احمر

مديرعامل مجتمع دارويي درماني هلال احمر اعلام کرد

درمان ۳۹ درصدي در مرکز درمان ناباروري هلال احمر

مديرعامل مجتمع دارويي درماني هلال احمر گفت: سال گذشته بيش از ۳ هزار زوج نابارور به مرکز درماني هلال احمر مراجعه کرده که درصد درمان آنها ۳۹ درصد بوده است.

 

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاري فارس مسعود حبيبي در مراسم افتتاح هتل بيمارستان هلال احمر، گفت: مجتمع دارويي درماني هلال احمر ايران مراکز تخصصي و فوق تخصصي چشم پزشکي، همودياليز، پوست، نفولوژي، پايش سلامت و طب کار دارد.

وي ادامه داد: در سال 90 چشم‌اندازي براي خود ترسيم کرديم که ستون اصلي آن توسعه درمانگاه‌هاي چشم‌پزشکي‌مان بود. در اين راستا درمانگاه‌هاي خود را از تعداد 4 به 8 رسانديم و مجوز يک بيمارستان را براي چشم‌پزشکي گرفتيم.

مديرعامل مجتمع دارويي درماني هلال احمر افزود: در شهريور 92 مرکز درمان ناباروري را احداث کرديم که خوشبختانه در يک سال گذشته بيش از 3 هزار زوج به آن مراجعه کرده و 39 درصد ميزان درمان بوده است.

حبيبي با بيان اينکه مرکز سلول‌درماني در درمان پوست نيز در اين مجتمع راه اندازي شده است، گفت:‌اميدواريم بتوانيم با همکاري رويان سلول‌درماني را براي درمان ساير بيماري‌ها گسترش دهيم.

وي در مورد لزوم تأسيس هتل بيمارستان در مجتمع دارودرماني هلال احمر، گفت: سال گذشته به اين ضرورت رسيديم که مرکز خاصي بايد برپا شود تا چند صد بيمار خارجي که براي درمان به ما مراجعه مي‌کنند، در آن اقامت داشته باشند و مشکلاتي نظير تأمين محل اقامت آنها را نيازارد.

حبيبي خاطرنشان کرد: در اين زمينه کل فرآيند درمان به وسيله نيروهاي ما مديريت شده و با راه‌اندازي سوئيت‌هاي مجهز بيماران از سردرگمي خارج شده و با خشنودي پس از درمان کشور را ترک مي‌کنند.

تعداد بازديد:740 آخرين تغييرات:93/11/27
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر