چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

ضرورت افزایش انجمن‌های خیریه ازدواج در کشور برای حمایت از جوانان در شرف ازدواج

يک کارشناس ازدواج و خانواده در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد

ضرورت افزايش انجمن‌هاي خيريه ازدواج در کشور براي حمايت از جوانان در شرف ازدواج

يک کارشناس ازدواج و خانواده به ضرورت افزايش انجمن‌هاي خيريه ازدواج در کشور اشاره کرد و گفت: طرح‌هايي مانند اعطاي کارت‌هاي جهيزيه مي‌تواند گام خوبي در جهت حل مشکلات مالي جوانان براي ازدواج باشد.

  افسانه نيک راد در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاري فارس، گفت: مسائل مختلفي باعث تأخير در ازدواج جوانان و افزايش سن ازدواج در کشور شده است که از آن جمله مي‌توان به مسائل اقتصادي اشاره کرد.

وي افزود: اشتغالزايي براي جوانان در شرف ازدواج مي‌تواند تا حد زيادي دغدغه اشتغال و درآمد جوانان براي گذران زندگي را حل کند و در اينصورت مي‌توان آنها را به ازدواج‌هايي آگاهانه، پايدار و سالم تشويق کرد.

اين کارشناس ازدواج و خانواده به لزوم افزايش مؤسسات و انجمن‌هاي خيريه در حوزه ازدواج اشاره کرد و گفت: مسائلي مانند تهيه جهيزيه نيز از ديگر مسائلي است که بايد براي اين موضوع به خانواده‌ها کمک کرد و با ارائه بسته‌ها و مشوق‌هايي از جمله اعطاي کارت‌هاي جهيزيه مي‌توان تا حدي اين مشکل را حل کرد.

وي اظهار داشت: در اين زمينه حتي شرکت‌هايي که مي‌خواهند معرفي محصولات خود را داشته باشند مي‌توانند با شرکت در چنين طرح‌هايي تبليغات خوبي را نيز براي محصولات خود انجام دهند و گامي را نيز در جهت تشويق جوانان به ازدواج و حل مسائل مالي آنها بر دارند.

تعداد بازديد:854 آخرين تغييرات:93/12/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر