شنبه 14 تير 1399 - 12 ذي القعده 1441 - 4 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

وزارت اطلاعات، امين ترين نهاد ايران است

دکتر  احمدي نژاد، رئيس جمهوري اسلامي ايران ،عصر چهارشنبه در وزارت اطلاعات حاضر شد و از سوي وزير، معاونين و پرسنل آن وزارتخانه، مورد استقبال گرم و صميمي قرار گرفت.
 

واحد مرکزي خبر: رئيس جمهور در بدو ورود با حضور در مقبره شهداي گمنام دفاع مقدس اداي احترام و به شهداي وزارت اطلاعات، چند تن از جانبازان و ايثارگران اين وزارتخانه را مورد تفقد قرار داد.

آقاي احمدي نژاد در سخناني در جمع سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: بدون ترديد نهاد وزارت اطلاعات، پاک ترين، امين ترين، قابل اعتمادترين و اطمينان بخش ترين نهاد کشور بوده و افرادي که در اين وزارت مشغول خدمت هستند، بهترين هاي ملت ايرانند.

رئيس جمهور افزود: مسئوليت شما صيانت از اصل و حقيقت انقلاب و آرمان هاي انقلاب است و همه هستي و خلقت براي همين آرمان هاست و اين انقلاب، ادامه حرکت هاي آرماني انبياست.

وي ضمن تشکر صميمانه از سربازان گمنام امام زمان گفت : شما کارکنان وزارت، هميشه به پاي انقلاب و آرمان هاي آن ايستاده ايد.

رئيس جمهور همچنين با اشاره به تحولات بين المللي و شرايط جمهوري اسلامي خاطرنشان کرد: ما در مسيرمان به سمت قله ، در حال عبور از يک نقطه عطف و گردنه هستيم و ما انقلاب کرديم تا آرمان هاي انقلاب، جهاني شود و نقطه جوشش اين آرمان ها، وجود نازنين امام عصر (عج) است.

وي تأکيد کرد: معادلات دنياي امروز به سرعت در حال تغيير به نفع خداپرستي، عدالت و حاکميت انسان کامل به پيش مي رود و البته اين حرکت آرماني با اين مفهوم در طول تاريخ با سنگين ترين موانع مواجه بوده و تحولات بزرگ و پيروزي هاي پي در پي در انتظار آرمان هاي اسلامي است.

آقاي احمدي نژاد با اشاره به نوع و سختي هاي کار اطلاعاتي خطاب به کارکنان وزارت اطلاعات گفت: نقش شما بي بديل و مهم است ، منافقين و کفار با همه وجود به جنگ شما آمده اند، بايد با همه توان آماده باشيم و آنچه شما را از ديگران متمايز مي کند، ايمان، اعتقاد، پاکي و مجاهدت هاي بي نام و نشان شماست.

رئيس جمهور با اشاره به اقدامات انجام شده در وزارت اطلاعات اظهار داشت: به شما توصيه مي کنم در مسير اجراي دستورات الهي با هيچ احدي رودربايستي نداشته باشيد و از هر کسي در هر مقامي سر سوزني انحراف از انقلاب ديديد با قاطعيت مسئوليت خود را انجام دهيد.

وي در پايان خطاب به پرسنل و مديران وزارت اطلاعات تصريح کرد: بحمدالله ، وزارت اطلاعات سرشار از نيروهاي توانمند و توانمندي هاي شما نامحدود است و من از شما مي خواهم در هر عرصه اي که هستيد با اقتدار و توکل بر خدا به وظيفه خود عمل نماييد.

تعداد بازديد:1584 آخرين تغييرات:86/08/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر