پنج شنبه 19 تير 1399 - 17 ذي القعده 1441 - 9 ژولاي 2020
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

دختر مسلمان انقلابی در دنیای کنونی چه شاخص‌هایی دارد؟

در گفت‌وگو با دبير مجمع زنان فرهيخته انقلاب اسلامي مطرح شد

دختر مسلمان انقلابي در دنياي کنوني چه شاخص‌هايي دارد؟

دبير مجمع زنان فرهيخته انقلاب اسلامي گفت: با توجه به اهميت نقش مؤثر دختران انقلابي در دنياي کنوني، نشست تخصصي مجمع زنان فرهيخته انقلاب اسلامي با عنوان «نقش ما در تعيين ويژگي‌هاي دختر مسلمان و انقلابي در دنياي معاصر» برگزار مي‌شود.

 

زهرا سجادي در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاري فارس گفت: در ادامه سلسله نشست‌هاي تخصصي مجمع زنان فرهيخته انقلاب اسلامي، چهارمين نشست اين مجمع پنجشنبه هفته جاري ساعت 8 صبح در محل مجموعه فرهنگي شهداي انقلاب اسلامي برگزار مي‌شود.

وي ادامه داد: اهميت حضور پررنگ دختران انقلابي در دنياي معاصر و نقش تأثير گذار آنها باعث شد نشستي را تحت عنوان «نقش ما در تعيين ويژگي‌هاي دختر مسلمان و انقلابي در دنياي معاصر» برگزار کنيم.

دبير مجمع زنان فرهيخته انقلاب اسلامي اظهار داشت: ما در اين سلسله نشست‌ها به دنبال رسيده به راهکارهايي براي تحقق منويات مقام معظم رهبري در حوزه زنان و خانواده هستيم و به همين دليل اين نشست‌هاي تخصصي با حضور جمعي از بانوان فرهيخته و نخبه حوزوي و دانشگاهي برگزار مي‌شود و رويکرد اين مجمع نخبه پروري است يعني بر روي زنان نخبه و فعال اعم از حوزوي و دانشگاهي سرمايه‌گذاري خواهد شد.

سجادي تصريح کرد: تقويت گفتمان مسئوليت پذيري و تکليف محوري بر سر گفتمان‌هاي فاسد فمينيستي و جنسيت محوري در جامعه و ايجاد امکان کنش و واکنش سريع و حساب شده در موضوع زنان در شرايط رسانه‌اي نيز از اهداف اين مجمع است.

تعداد بازديد:903 آخرين تغييرات:93/12/20
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر