پنج شنبه 6 ارديبهشت 1397 - 10 شعبان 1439 - 26 آپريل 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

نمایشگاه بهاره در چابهار بازگشایی شد

رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار:

نمايشگاه بهاره در چابهار بازگشايي شد

رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار گفت: نمايشگاه بهاره در چابهار با 85 غرفه در دو نوبت صبح و عصر آماده توزيع مايحتاج شهروندان است.


به گزارش خبرگزاري فارس،از زاهدان به نقل از سازمان صنعت، معدن و تجارت سيستان و بلوچستان، هادي اکبري اظهار داشت: با برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته اين نمايشگاه که از 20 اسفندماه داير شده و  تا 29 اسفندماه در سالن نمايشگاهي غله اين شهرستان برپا خواهد بود.

رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار از ارائه کالاهاي مختلف مورد نياز مردم از جمله پوشاک، کيف و کفش، مواد غذايي و پروتئيني و آجيل در اين نمايشگاه خبر داد و افزود: تمام اقلام عرضه شده در اين نمايشگاه با 10 تا 15 درصد زير قيمت بازار عرضه شده است.

اين مسئول ادامه داد: دسترسي آسان مردم به کالاهاي مورد نياز خود و جلوگيري از افزايش قيمت‎ها و کنترل بازار به واسطه افزايش تقاضا در اين ايام از اهداف مهم برگزاري اين نمايشگاه‎ها است.

 

وي تاکيد کرد: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت به طور مستمر بر فعاليت غرفه‌هاي نمايشگاه نظارت کرده و با هرگونه تخلف با قاطعيت برخورد مي‎کنند.

 

اکبري يادآور شد: سامانه 124 اين سازمان به صورت شبانه روزي آماده دريافت شکايات و انتقادات مردم در زمينه تخلفات واحدهاي صنفي استان است.

تعداد بازديد:666 آخرين تغييرات:93/12/24
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر