چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 22 ذي الحجه 1441 - 12 آگوست 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

پیروانی و خطیبی گزینه‌های دستیاری کی‌روش/ آینده تیم ملی روشن است

در گفتگو با مهر عنوان شد:

پيرواني و خطيبي گزينه‌هاي دستياري کي‌روش/ آينده تيم ملي روشن است

عضو هيات رئيسه فدراسيون فوتبال چشم انداز تيم ملي فوتبال ايران با کارلوس کي‌روش را روشن دانست و گفت: از نظر من افشين پيرواني و رسول خطيبي گزينه‌هاي خوبي براي مربيگري در تيم ملي هستند.

 

شهرام دبيري در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره توافق نهايي کارلوس کي‌روش با فدراسيون فوتبال و ادامه فعاليت اين مربي پرتغالي با بيان مطالب فوق اظهار کرد: من از اول هم گفته بودم که اميدوارم کي‌روش مي‌ماند. او مربي بزرگي است و حتي کميته فني فدراسيون هم ادامه فعاليتش را تاييد کرده بود. با اين حال تنش‌هايي ايجاد و برداشت‌هاي ديگري شد که خوشبختانه در نهايت همه چيز حل شد.

وي ادامه داد: کي‌روش مربي کاربلدي است و ما تاکنون هيچ مربي‌اي در اين سطح در ايران نداشته‌ايم. او سرمربي تيم رئال مادريد و تيم ملي پرتغال بوده و در منچستريونايتد هم دستيار فرگوسن بوده است. هرچند نتايج تيم ملي در آينده قابل پيش بيني نيست ولي کي‌روش در حال حاضر بهترين گزينه براي ايران است. در صورتي که از اين مربي حمايت شود و بازيکنان هم همت کنند، چشم انداز تيم ملي روشن خواهد بود.

دبيري درباره بررسي برنامه چهار ساله کي‌روش در جلسه هيات رئيسه هم خاطرنشان کرد: قرار است روز هفدهم ارديبهشت ما جلسه هيات رئيسه در مشهد برگزار شود. در اين جلسه تمامي موارد مرتبط با تيم ملي از جمله برنامه‌هاي تيم و دستياران کي‌روش و سرپرست را مشخص خواهيم کرد.پ

عضو هيات رئيسه سازمان ليگ در پايان درباره گزينه‌هاي دستياري کي‌روش، تاکيد کرد: من قبلا رسول خطيبي را به عنوان گزينه دستياري مطرح کرده بودم. افشين پيرواني هم گزينه خوبي است. به نظرم اين دو مربي، گزينه‌هاي خوبي براي مربيگري در تيم ملي هستند ولي بايد اين مسئله در هيات رئيسه بررسي شود.

تعداد بازديد:955 آخرين تغييرات:94/02/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر