جمعه 27 مهر 1397 - 9 صفر 1440 - 19 اكتبر 2018
صفحه اصلي/دين و انديشه

تببین زندگی امام جواد(ع) برای جوانان امری ضروری است

بزماني:

تببين زندگي امام جواد(ع) براي جوانان امري ضروري است

زاهدان-مديرکل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان گفت: تببين زندگي امام جواد (ع) براي اقشار مختلف به ويژه نسل جوان امري ضروري است. 

حجت الاسلام عيسي بزماني در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ارائه الگوهاي مناسب از زندگي ائمه به نسل جوان از ضرورت هاي نسل امروز براي مقابله با تهديدها و جنگ نرم دشمن است که بايد به بهترين شکل از آن استفاده شود.

وي افزود: با توجه به برنامه هاي اسلام ستيزي غرب و شيعه هراسي وهابيت در بين کودکان و جوانان، خانواده ها شخصيت ائمه را براي فرزندانشان به نحو احسن تبيين کنند تا بتوان ضمن دفاع از اسلام ناب، از توطئه هاي دشمنان اسلام جلوگيري کرد.

اين مقام مسئول بيان کرد: شخصيت و رفتار پيامبر اکرم (ص) و ائمه بزرگترين الگو براي جوانان به شمار مي رود و الگوگيري از آن بزرگواران از کجروي ها جلوگيري مي کند.

بزماني اظهار داشت: يکي از راه هاي شناخت و علاقمندي به ائمه، شرکت در جشن هايي است که براي آن بزرگواران ترتيب داده شده است که در اين راستا جشن هاي ميلاد امام جواد (ع) در شب هاي سه شنبه و چهارشنبه در زاهدان نمونه اي از آن است که بايد به بهترين شکل از آن بهره برد.

وي افزود: امام جواد يکي از شخصيت هاي بزرگ اسلام در بين شيعيان به شمار مي رود که در شناساندن اسلام به مسلمانان از هيچ خدمتي کوتاهي نکرده و در اين راه جام شهادت را سر کشيدند تا اسلام براي هميشه در جهان زنده بماند.

مديرکل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان يادآور شد: امشب، هشتم ارديبهشت ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد حضرت جواد الائمه (ع) و چهارشنبه شب بعد از نماز در مسجد امام جواد(ع) خيابان سعدي زاهدان، جشن شادي ميلاد حضرت جواد (ع) به همت سازمان تبليغات اسلامي استان برپا مي شود که اميد است مردم به بهترين شکل از اين آيين ها استفاده کنند.

تعداد بازديد:604 آخرين تغييرات:94/02/09
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر