سه شنبه 2 بهمن 1397 - 16 جمادي الاول 1440 - 22 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

کنترل کامل نوار مرزی جنوب شرق از اهداف مهم نیروی انتظامی است

معاون هماهنگ کننده ناجا:

کنترل کامل نوار مرزي جنوب شرق از اهداف مهم نيروي انتظامي است

زاهدان-معاون هماهنگ کننده نيروي انتظامي گفت: کنترل کامل نوار مرزي جنوب شرقي، از اهداف مهم ناجا در مرزهاي جنوب شرقي است و با جديت اين طرح ادامه دارد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمود تشکري امروز در حاشيه بازديد از نوار مرزي سيستان و بلوچستان اظهار داشت: اجراي طرح كنترل نوار مرزي در راستاي ايجاد امنيت پايدار مرزهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، از اهداف مهم نيروي انتظامي است.

وي افزود: برنامه هاي انسدادي و کنترلي مرز به صورت محسوس و غير محسوس و با سرعت و دقت هر چه بيشتر ادامه داشته و با هر گونه تجاوز مرزي و ورود غير مجاز به داخل کشور بدون هيچگونه اغماض، برخورد قانوني صورت مي پذيرد.

معاون هماهنگ کننده نيروي انتظامي کشور بيان کرد: افزايش چشمگير برخورد با شرارت ها و کشفيات در نوار مرزي نشان از اقتدار و برخورد قاطع نيروي انتظامي با مخلان امنيت و قاچاقچيان در نوار مرزي دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمود تشکري معاون هماهنگ کننده نيروي انتظامي در اين بازديد همچنين در جريان اقدام هاي نظارتي و کنترلي مرز نيز قرار گرفت.

سيستان و بلوچستان داراي هزار و ۳۰۰ کيلومتر مرز زميني مشترک با کشورهاي پاکستان و افغانستان و ۳۴۵ کيلومتر مرز دريائي مشترک با کشورهاي حاشيه درياي عمان و اقيانوس هند است.

تعداد بازديد:717 آخرين تغييرات:94/04/13
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر