چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15 جمادي الثاني 1440 - 20 فوريه 2019
صفحه اصلي/دين و انديشه


 
 


 


 


 
خروجي RSS

برگزاری کارگاه آموزشی ژورنالیسم علمی

به همت موسسه پژوهشي حکمت و فلسفه؛

برگزاري کارگاه آموزشي ژورناليسم علمي

کارگاه آموزشي ژورناليسم علمي با حضور ريچارد استون، دبير بخش بين الملل مجله ساينس به همت مؤسسه پژوهشي حکمت و فلسفه ايران و همکاري مرکز تحقيقات سياست علمي کشور و انجمن ترويج علم ايران برگزار مي شود.

به گزارش خبرگزاري مهر، مؤسسه پژوهشي حکمت و فلسفه ايران با همکاري مرکز تحقيقات سياست علمي کشور و انجمن ترويج علم ايران کارگاه آموزشي ژورناليسم علمي را با حضور ريچارد استون، دبير بخش بين الملل مجله ساينس برگزار مي کند. علاقه‌مندان به شرکت در کارگاه مذکور مي‌توانند اطلاعات شخصي شامل نام و نام خانوادگي، تاريخ تولد، شماره ملي، شغل، تحصيلات، ميزان تسلط به زبان انگليسي، پست الکترونيکي، شماره‌هاي تلفن ثابت و همراه خود را تا روز شنبه سوم مرداد ماه ۱۳۹۴ به نشاني پست الکترونيکي Workshop@irip.ir ارسال نمايند.

کارگاه به مدت يک هفته و به زبان انگليسي برگزار خواهد شد و در پايان به شرکت کنندگان گواهي‌نامه‌اي از طرف مجله ساينس اعطا مي‌شود. به علت محدوديت ظرفيت کارگاه اولويت با افرادي است که تحصيلات مرتبط و تسلط کافي به زبان انگليسي داشته باشند. لازم به ذکر است هزينه شرکت در کارگاه يک ميليون ريال است که دانشجويان از تخفيف پنجاه درصدي برخوردار خواهند شد. شرکت در سخنراني افتتاحيه و اختتاميه براي عموم آزاد است.

علاقه مندان مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن ۶۶۹۶۵۳۴۶ تماس حاصل نمايند.

تعداد بازديد:685 آخرين تغييرات:94/05/03
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر