شنبه 2 تير 1397 - 9 شوال 1439 - 23 ژوئن 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

بیکاری بر مولفه امنیت تاثیر می گذارد/وحدت ستون امنیت است

جانشين فرمانده نيروي زميني سپاه:

بيکاري بر مولفه امنيت تاثير مي گذارد/وحدت ستون امنيت است

زاهدان-جانشين فرمانده نيروي زمين سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: بيکاري بر مولفه امنيت تاثيرگذاشته است و هر بيکاري يک نمره منفي براي امنيت کشور محسوب مي شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عبدالله عراقي صبح ديروز در مراسم توديع و معارفه فرمانده سپاه سيستان و بلوچستان گفت: عدالت محوري در استفاده از امکانات و ارائه خدمات به مردم مناطق محروم، مهم و حائز اهميت است.

وي افزود: نيروي زميني سپاه با حضور در مناطق مرزي از جمله سيستان و بلوچستان ضريب امنيت را به صورت چشمگير ارتقا داده و امنيت را بومي‌سازي کرده است.

اين مقام نظامي از امنيت و سلامتي به عنوان نعمت‌هاي ناشناخته‌اي که همواره مورد تاکيد بزرگان دين قرار گرفته‌اند، ياد کرد و گفت: برخورداري از سرمايه‌هاي دنيوي بدون داشتن امنيت و سلامتي بي ارزش خواهد بود و از اين رو بزرگان دين ما همواره اين دو مولفه را سرلوحه امور خود قرار داده‌اند.

جانشين فرمانده نيروي زميني سپاه با بيان اينکه خوشحاليم که در خدمت مردم مناطق محروم هستيم، از خدمت رساني نيروي زميني سپاه در مناطق محروم به بيش از ۹۰۰ هزار نفر در حوزه سلامت خبر داد و ابراز اميدواري کرد: روزي فرا برسد که خدمت رساني به محرومان دائمي شود.

وحدت لازمه امنيت است

سردار عراقي در بخش ديگري از سخنان خود به موضوع وحدت اشاره کرد و گفت: يکي از ستون‌هاي امنيت، تفاهم و وحدت مذاهب، قوميت ها و طوايف است، نيازي که در سيستان و بلوچستان بيشتر از ديگر نقاط احساس مي شود.

وي افزود: کشور ما به سبب بافت قومي و مذهبي شرايط پيش برد دشمنان را در صورتي که اتحاد و وحدت نداشته باشيم را دارا است، پس بايد علما، بزرگان و ريش سفيدان در اين راستا هوشمندانه عمل کنند تا توسعه و آباداني کشور زير سايه وحدت رقم بخورد.

جانشين فرمانده نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: امروزه به برکت خون شهدا، شيعه و سني در کنار هم زير پرچم ولايت فقيه زندگي مي‌کنند،   وحدت لازمه امنيت و رمز پيروزي در برابر توطئه هاي دشمنان است.

وي گفت: امنيت صرفا حضور فيزيکي نيروهاي مسلح نيست، بلکه مولفه هاي ديگر مانند اقتصاد، معيشت و مداراي قومي و مذهبي نيز محسوب مي شود که ما در اين زمينه ها نيز وارد شده و بدنبال رفاه مردم و امنيت کامل آنان هستيم.

به گزارش خبرنگار مهر ، در مراسم صبح ديروز سردار «حسين معروفي» طي حکمي از سوي فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، به عنوان فرمانده سپاه سلمان سيستان و بلوچستان معرفي شد.

سردار حسين معروفي پيش از اين مسئول فرهنگي نيروي زميني سپاه، رئيس ستاد، جانشين و فرمانده تيپ بم و از فرماندهان و جانبازان و آزادگان دفاع مقدس بوده که سابقه حضور در لشکر ۴۱ ثارالله را نيز در کارنامه خدمتي خود دارد.

تعداد بازديد:644 آخرين تغييرات:94/05/05
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر