یکشنبه 15 تير 1399 - 13 ذي القعده 1441 - 5 ژولاي 2020
صفحه اصلي/خانواده

شما انتخاب شوید

شما انتخاب شويد

شما چي فکر مي کنيد، به نظر شما مردان چه زناني را زيبا مي دانند؟ آيا فقط به خاطر زيبايي ظاهري، ممکن است يک مرد، زني را به عنوان شريک زندگي آينده اش انتخاب کند؟

قديم ها خيلي جالب بود، نه خيلي قديم ها، تا همين صد سال پيش، مردها تا قبل از ازدواجشان فقط مادر و خواهرانشان و شايد هم خاله و عمه شان را مي ديدند و بقيه زنان در پوشش کامل قرار داشتند، بعد از ازدواج هم، فقط چشمشان در چشم همسرشان بود و با انتخاب شان افتخار مي کردند. همچنين تصور مي کردند که همه زن ها حدودا شبيه هم هستند و انتخاب مادرشان بهترين است.
اما امروز با وجود زنان زيبا و انواع و اقسام مدل هاي مختلف زيبايي در ماهواره و تلويزيون و ...تعريف آقايان از زيبايي زنان چيست؟ آنها کدام زن را زيباتر مي دانند و دوست دارند که با او پيمان زناشويي ببندند و تا آخر عمر با او باشند؟ آيا آنها فقط عامل زيبايي را ملاک انتخاب همسر مي دانند و يا عوامل مهمتر ديگر در انتخاب آنها تاثير دارد؟ از ميان خيل دختراني که در محل کار، در فاميل و همسايه وجود دارند، مردها کداميک را بهترين مي دانند و او را انتخاب مي کنند؟


زيبايي طبيعي
از نظر مردان امروزي زني زيباتر است که زيباييش خدادادي و طبيعي باشد، نه اين که با انواع و اقسام عمل هاي جراحي و لنز و آرايش هاي غليظ خودش را زيبا کرده باشد.
مردهاي امروزي دوست دارند که وقتي همسرشان از خواب بلند مي شود و يا از حمام بيرون مي آيد بتوانند در صورت او نگاه کنند ، نه اين که تصور کنند که اين خانم شخص ديگري  است و باورشان نشود، همسر خودشان است.
در ثاني خانمي که خيلي آرايش مي کند و خود را در معرض انواع و اقسام جراحي ها قرار مي دهد، با زبان بي زباني مي گويد که به زيبايي طبيعي اش اعتقادي ندارد و  اعتماد به نفسش در حد صفر است، کسي که به خودش اعتماد ندارد ، چگونه مي توان به او دل سپرد؟

 

عاملي که زيباترتان مي کند

مردان عاشق زن باحيا هستند، دختراني که مثل فيلم ها صورتشان سرخ مي شود و رويشان نمي شود که حتي حرفشان را بزنند، چه برسد به اين که مستقيم در چشم طرف مقابل نگاه کنند.
اما بالعکس بعضي از زنان، به اصطلاح
آرايش از صورتشان مي ريزد، بلند بلند در کوچه و خيابان مي خندد، از حرف زدن و حتي بگو مگو و دعوا با راننده تاکسي و فروشنده و پارکبان باکي ندارد، جلب توجه مي کند. اگر اين زن ملکه زيبايي در جهان هم باشد، در نظر مردها منفور و زشت است و به درد زندگي نمي خورد.

همسر خوب کسي است که در کنار شوهرش حتي از زير باران ماندن لذت ببرد


زن شاد
لبخند زيبايي را دو چندان مي کند، در دنيايي که پر از مشکلات و استرس است، همه به دنبال انسان هاي شاد و سرحال هستند، کساني که بودن در کنار آنها بتواند از فشار هاي رواني شان بکاهد و زندگي را قشنگ تر از آن چيزي که هست نشان دهد.
خانم
خوش اخلاق ، کسي که مدام نمي گويد بيمار است، از رفتار کسي گلايه نمي کند، غر نمي زند، چشمش به لباس و جواهر و ماشين اين و آن نيست و در عوض سعي مي کند از يک موقعيت معمولي ، شادي بيافريند، دقيقا همان چيزي است که مي توانيد با آن طرف مقابل را جذب کنيد.

 

هم پا
مردان امروزي دنبال هم پا مي گردند. خانمي که کفش هاي پاشنه بلندش نمي گذارد که حتي دو قدم با شريک زندگي اش راه برود. همچنين از کوه و بيابان متنفر است، گرماي آفتاب و سرماي زمستان، وجود نازنين او را مي آزارند و فقط دوست دارد در رستوران هاي شيک بنشيند و انواع غذاهاي فرنگي سفارش دهد، از نظر مردها همسر جالبي نيست. همسر خوب کسي است که در کنار شوهرش حتي از زير باران ماندن لذت ببرد.


حرفي براي گفتن
اين عامل هم مهمتر از زيبايي ظاهري است، بالا بردن اطلاعات در زمينه هاي مورد علاقه طرف مقابل، مثل سياست، انواع نرم افزار هاي کامپيوتر و تلفن همراه حشرات گوناگون آفريقاي جنوبي و ... باعث مي شود گفتگو هيجان انگيز شود.
مردان از زناني که کمي با بقيه فرق داشته باشند، خوش شان مي آيد و احساس مي کنند زندگي در کنار زني که همراه او  فوتبال مي بيند و اطلاعات به روزي دارد، چقدر مي تواند هيجان انگيز باشد!

زينب عشقي
بخش خانواده ايراني تبيان

تعداد بازديد:818 آخرين تغييرات:94/05/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر