سه شنبه 2 بهمن 1397 - 16 جمادي الاول 1440 - 22 ژانويه 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

کارشکنی آمریکا در صدور ویزا/ احتمال لغو سفر لاریجانی به نیویورک

مهر گزارش مي‌دهد؛

کارشکني آمريکا در صدور ويزا/ احتمال لغو سفر لاريجاني به نيويورک

با صادر نشدن رواديد برخي مسئولان و نمايندگان حاضر در سفر رئيس مجلس به اجلاس روساي پارلمان‌هاي جهان، احتمال لغو سفر لاريجاني قوت گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر ، پس از آن که مويد حسيني صدر دبيرکل گروه بين‌المجالس جمهوري اسلامي ايران ۲۱ مردادماه از سفر علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي به نيويورک در اوايل شهريورماه خبر داد، پيگيري‌هاي خبرنگار مهر از منابع آگاه، حکايت از آن دارد که به دليل عدم صدور رواديد براي برخي مسئولان حاضر در اين سفر از سوي دولت آمريکا، احتمال لغو اين سفر قوت گرفته است.

حسيني صدر پيش از اين اعلام کرده بود که لاريجاني به همراه هفت نماينده مجلس، اوايل شهريورماه در چهارمين اجلاس روساي پارلمان‌هاي جهان در مقر سازمان ملل متحد در نيويورک شرکت مي‌کند.

برنامه اصلي اين اجلاس نيز از نهم تا يازدهم شهريورماه (۳۱ آگوست تا دوم سپتامبر) برگزار مي‌شود.

در حالي که کمتر از پنج روز تا زمان برگزاري بخش اصلي اين اجلاس باقيمانده است، پيگيري‌هاي خبرنگار مهر حاکي است، رواديد تيم رسانه‌اي، اداري و تشريفات و برخي مسئولان حاضر در اين سفر صادر شده، اما براي بخشي ديگر از مسئولان و نمايندگان مجلس تاکنون اقدام به صدور رواديد نشده است.

بر اين اساس و با توجه به مهلت اندک باقيمانده تا نهم شهريور، در صورتي که براي ساير مدعوين ويزا صادر نشود، احتمال لغو اصل سفر وجود خواهد داشت.

تعداد بازديد:671 آخرين تغييرات:94/06/05
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر