پنج شنبه 5 ارديبهشت 1398 - 19 شعبان 1440 - 25 آپريل 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

پایان کار تیم ملی بانوان با یک پله سقوط

تنيس روي ميز قهرماني آسيا - تايلند؛

پايان کار تيم ملي بانوان با يک پله سقوط

تيم ملي تنيس روي ميز بانوان آخرين ديدار خود در مسابقات قهرماني آسيا را به ويتنام واگذار کرد و با کسب جايگاه دوازدهم آسيا به کار خود در اين رقابت‎ها پايان داد. اين تيم در دوره پيشين يازدهم شده بود.

به گزارش خبرنگار مهر ، تيم ملي تنيس روي ميز ايران که روز گذشته در جمع دوازده تيم برتر مسابقات قهرماني آسيا و در مصاف با کره‎شمالي شکست خورده و از صعود به مراحل بالاتر بازمانده بود، امروز دوشنبه براي کسب جايگاه يازدهم اين رقابت‏ها به مصاف ويتنام رفت.  

ملي‎پوشان تنيس روي ميز ايران در اين ديدار با نتيجه ۳ بر صفر شکست خوردند و به کسب جايگاه دوازدهم آسيا بسنده کردند. محجوبه عمراني، ندا شهسواري و مريم صامت بازيکناني بودند که براي تيم ملي تنيس روي ميز ايران در ديدار برابر ويتنام به ميدان رفتند.

تيم ملي تنيس روي ميز ايران در حالي عنوان يازدهم مسابقات قهرماني آسيا در چين را به دست آورده که در دوره پيشين اين رقابت‎ها که به ميزباني کره‎جنوبي برگزار شد، يازدهم شده بود.

پيروزي برابر تيم‎هاي بنگلادش، لائوس و ماکائو (مرحله مقدماتي) و متحمل شکست مقابل کره‏شمالي (مرحله دوم - جمع دوازده تيم برتر) و ويتنام (مرحله سوم - رده‎بندي تيم‎هاي يازدهم و دوازدهم) نتايجي بود که در کارنامه  تيم ملي تنيس روي ميز بانوان ايران ثبت شد.

تعداد بازديد:552 آخرين تغييرات:94/07/06
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر