چهارشنبه 28 شهريور 1397 - 9 محرم 1440 - 19 سپتامبر 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ایران عضو دائمی کنفدراسیون جهانی ورزش کارگری شد

ايران عضو دائمي کنفدراسيون جهاني ورزش کارگري شد

سي و هفتمين مجمع عمومي کنفدراسيون ورزش کارگري جهان با تاييد عضويت دائمي ايران همراه بود.


به گزارش خبرنگار مهر ، سي و هفتمين مجمع عمومي کنفدراسيون ورزش کارگري جهان با شرکت تمامي اعضاء در شهر «کان کون» مکزيک برگزار شد. در اين جلسه  پس از استماع گزارش نمايندگان اعزامي اين فدراسيون (رئيس و نايب رئيس) با راي تمامي اعضاء حاضر در مجمع با گذشت تنها ۱۷ ماه از دور جديد فعاليت اين فدراسيون در دولت تدبير و اميد،  ايران به عضويت دائم و اصلي اين کنفدراسيون در آمد.

«هارود باور» رئيس کنفدراسيون جهاني کارگران در گزارش خود فدراسيون ايران را با توجه به بررسي هاي بعمل آمده توسط هيات رييسه بر اساس مشاهدات و گزارشات مستند ارسالي آن فدراسيون بسيار فعال در حوزهاي ورزش همگاني و قهرماني در سطوح داخلي و بين المللي اعلام و تاييد کرد فدراسيون کارگري ايران داراي نيروي انساني، کادر مجرب و توانمند براي برگزاري مسابقات و جشنواره هاي زيبايي است و قابليت ارتقاء از سطح عضويت آزمايشي و موقت به دايمي و اصلي را دارا ميباشد.

در سالن اجلاس ضمن ارائه گزارش برنامه توسط نمايندگان اعزامي ايران گوشه هايي از برگزاري اولين المپياد ورزشي فرهنگي کارگران ايران که با حضور وزراي محترم تعاون،کار و رفاه اجتماعي و ورزش و جوانان برگزار شد بهمراه گوشه هايي از حضور مقتدرانه ورزشکاران کارگر ايران در مسابقات جهاني ايتاليا پخش شد که حاضران بمدت زياد و بصورت ايستاده به تشويق ايران پرداختند.

پيش از اين ايران عضو موقت و آزمايشي اين کنفدراسيون بوده است.

تعداد بازديد:647 آخرين تغييرات:94/07/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر