پنج شنبه 6 ارديبهشت 1397 - 10 شعبان 1439 - 26 آپريل 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

استقبال با شکوه مردم زاهدان از سه شهید گمنام

استقبال با شکوه مردم زاهدان از سه شهيد گمنام

زاهدان-صبح ديروز پيکر سه شهيد گمنام در سرزمين زهد و پارسائي فرود آمد و مردم وفادار زاهدان استقبالي با شکوه اما غم‌انگيز با سه شهيد گمنام داشتند و آنها را بر دستان پر مهر خود بدرقه کردند.


به گزارش خبرنگار مهر ، پيکر پاک و مطهر سه شهيدگمنام دوران هشت سال دفاع مقدس صبح ديروز طي آيين باشکوهي با استقبال گسترده آحاد مردم، خانواده شهدا و مسئولان سيستان و بلوچستان وارد زاهدان شد.

ديروز بسياري از مردم زاهدان که همچنان عزادار سيد و سالار شهيدان هستند، سياه پوش با شعار «لبيک يا حسين» و «کجاييد اي شهيدان خدايي» در فرودگاه بين المللي زاهدان حضور يافته و تجديد ميثاقي دوباره با شهدا کردند.

ديروز به خوبي تبلور اين شعار بود که فرهنگ عاشورا فرهنگ «نه» به تمام تاريخ است و اين فرهنگ عاشورا، فرهنگ شهداي ما است.

بر اساس برنامه اعلامي از سوي بنياد حفظ ارزش هاي دفاع مقدس سيستان و بلوچستان، پيکر مطهر سه شهيد دوران دفاع مقدس پس از استقبال رسمي از سوي مردم و مسئولان به مهديه شهداي گمنام واقع در بلوار خرمشهر انتقال يافت.

مراسم شب وداع با اين شهدا بعد از نماز مغرب و عشاء با دعوت از اقشار و آحاد مردم ديشب در محل مهديه شهداي گمنام زاهدان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، پيکر پاک يکي از شهداي گمنام امروز در محل فرماندهي نيروي انتظامي استان در زاهدان تشييع و خاکسپاري و پيکر پاک دو شهيد گمنام ديگر نيز در دانشگاه ولايت ايرانشهر خاکسپاري مي شود.

تعداد بازديد:435 آخرين تغييرات:94/08/11
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر