یکشنبه 15 تير 1399 - 13 ذي القعده 1441 - 5 ژولاي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

ملت ایران به بهانه برجام، شعار مرگ بر آمریکا را کنار نمی گذارد

در بيانيه ۱۹۲ نماينده عنوان شد؛

ملت ايران به بهانه برجام، شعار مرگ بر آمريکا را کنار نمي گذارد

نمايندگان مجلس در بيانيه‌اي ضمن اشاره به وظيفه وزارت آموزش وپرورش در برگزاري باشکوه13آبان تاکيد کردند:ملت ايران حاضر نخواهدشد که به بهانه توافق بر سر مسائل هسته‌اي،شعار مرگ بر آمريکا را کنار بگذارد

به گزارش خبرنگار مهر در پايان جلسه علني روز دوشنبه مجلس شوراي اسلامي نامه ۱۹۲ نفر از نمايندگان به مناسبت روز ۱۳ آبان در صحن علني مجلس قرائت شد.

متن اين نامه به شرح ذيل است:

«بسم الله الرحمن الرحيم

سيزدهم آبان ماه نقطه پيوند برگ‌هاي زريني از تاريخ آزادگي ملت ايران است، ۱۳ آبان ماه صرفاً يک رويداد تاريخي نيست، بلکه واقعه‌اي تاريخ‌ساز، ماندگار و تاثيرگذار است که در هر يک از داده‌هاي آن مصاديقي از پايداري، مقاومت اسلامي و بيداري جهادگونه عليه طاغوتيان و استکبار و نظام سلطه از سوي ملت مجاهد و غيور ايران به چشم مي‌خورد.

وقايعي که هر يک به تنهايي مي‌تواند منشا تداوم حرکت عظيم نهضت و استکبارستيزي و نفي نظام‌هاي سلطه قرار بگيرد. به رغم زنجيره توطئه‌ها و سناريوهاي اردوگاه سلطه و صهيونيسم در سال‌هاي پس از انقلاب، گفتمان انقلاب اسلامي فراتر از جغرافياي کشور و منطقه، قلب اروپا و آمريکا را تحت تاثير جدي خود قرار داده و ايالات متحده و شرکاي آن نه تنها در مصاف نظام اسلامي طُرفه‌اي نبسته‌اند، بلکه به مدد مقاومت و استکبارستيزي ايرانيان و جلوه‌نمايي بيداري اسلامي بدون توجه به کارنامه سياه خود، امروزه در صدد تعامل با جمهوري اسلامي ايران برآمده‌اند و نمايندگان مجلس شوراي اسلامي که به نمايندگي از ملت استکبارستيز ايران، دفاع از ارزش‌هاي انقلاب و پيروي از امام راحل و مقام معظم رهبري را به همراه ملت پشت سر رهبري عزيز به ستيز خود با استکبار جهاني ادامه خواهيم داد. دشمنان ايران اسلامي به سرسپردگي آمريکا مستکبر از آغاز نهضت امام خميني (ره) و به طور ويژه پس از پيروزي انقلاب اسلامي با طرح‌ريزي توطئه ها و دسيسه‌هاي گوناگون و هزينه نمودن مبالغ هنگفت، در صدد ريشه کن نمودن جمهوري اسلامي ايران بوده و به فضل خدا و حضور با بصيرت ملت در صحنه و رهبري‌هاي حکيمانه امام راحل و مقام معظم رهبري، اين توطئه‌ها يکي پس از ديگري خنثي شد و چيزي جز افزايش نفرت و انزجار مردم ايران نسبت به آمريکا و استحکام هر چه بيشتر شعار مرگ بر آمريکا بر جاي نگذاشت.

در دوران پسابرجام، دسيسه نفوذ در کشور براي همگان آشکار شد و دولت و مجلس بايد دقت لازم را در راستاي تذکرات ناصحانه مقام معظم رهبري به کار گيرند. ملت شريف ايران به هيچ وجه حاضر نمي‌شوند به بهانه توافق بر سر مساله هسته‌اي، شعار مرگ بر آمريکا را کنار بگذارند؛ شعاري که بدل به نماد جمهوري اسلامي ايران شده و تمامي ملل مبارز، ايران اسلامي را به عنوان الگوي مبارزه خود قرار داده‌اند.

در وزارت آموزش و پرورش نيز فرض است که علاوه بر تلاش براي برگزاري باشکوه مراسم روز استکبارستيزي در سراسر کشور، نسبت به آموزش فرهنگي مقابله با استکبار دانش‌آموزان و آينده‌سازان کشور اقدام اساسي انجام دهند».

تعداد بازديد:713 آخرين تغييرات:94/08/12
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر