پنج شنبه 6 ارديبهشت 1397 - 10 شعبان 1439 - 26 آپريل 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

چهاردهمین کنفرانس ملی هیدرولیک ایران در زاهدان برگزار شد

چهاردهمين کنفرانس ملي هيدروليک ايران در زاهدان برگزار شد

زاهدان-چهاردهمين کنفرانس ملي هيدروليک ايران به ميزباني دانشگاه سيستان و بلوچستان صبح امروز در تالار امام رضا (ع) برگزار شد.


به گزارش خبرنگار مهر ، چهاردهمين کنفرانس ملي هيدروليک ايران با حضور محمد حاج‌رسولي‌ها مشاور وزير نيرو،اساتيد، محققان و دانشجويان کشوري و استاني در تالار امام رضا (ع) آغاز شد.

مدير روابط عمومي دانشگاه سيستان و بلوچستان در اين باره به خبرنگار مهر گفت: بر اساس اعلام دبيرخانه همايش، ۳۵۰ مقاله از سراسر کشور به اين کنفرانس ارسال شده که پس از بررسي توسط کميته داوران، ۱۱۲ مقاله به صورت شفاهي و ۱۸۵ مقاله به صورت پوستر پذيرفته شد.

دکتر فريد خليفه لو افزود: در اين همايش ميزدگردهائي در زمينه مشکلات تالاب‌ها، راهبردهاي مناسب براي مکان‌يابي مزارع پرورش ماهي در قفس در سواحل جنوبي، کاهش تبخير در پيکره‌هاي آبي براي تبادل نظر و بهره‌مندي از نظرات شرکت‌کنندگان برگزار مي‌شود.

وي بيان کرد: همچنين برگزاري کارگاه هاي تخصصي و بازديد از مناطق شمال استان از قبيل تاسيسات انتقال آب، سد سيستان، آبگيرها و چاه نيمه ها و بازديد از مناطق جنوب استان از قبيل سد کهير، تاسيسات بندر چابهار و آب شيرين کن چابهار از ديگر برنامه هاي اين کنفرانس مي باشد.

به گزارش خبرنگار مهر ، اين همايش تا امشب در زاهدان ادامه دارد.

تعداد بازديد:406 آخرين تغييرات:94/08/21
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر