یکشنبه 17 آذر 1398 - 11 ربيع الثاني 1441 - 8 دسامبر 2019
صفحه اصلي/قرآن

عامل موفقيت فعاليت هاي قرآني در ايران پشتيباني مقام معظم رهبري است

سيد عمار حکيم:

عامل موفقيت فعاليت هاي قرآني در ايران پشتيباني مقام معظم رهبري است

رئيس مجلس اعلاي اسلامي عراق ضمن ابراز خرسندي از فعاليت‌هاي جمهوري اسلامي ايران در شبکه عظيم قرآني و مردمي، گفت: مهم‌ترين عامل موفقيت فعاليت‌هاي قرآني در ايران تبعيت از مقام معظم رهبري و پشتيباني معظم‌له است.

به گزارش تلاوت، اعضاي هيأت مديره اتحاديه مؤسسه قرآني مردمي کشور به همراه مديران عامل اتحاديه‌هاي استاني از هفته گذشته براي بررسي فعاليت‌هاي قرآني در عراق حضور يافتند. آن‌ها روز گذشته در کربلاي معلي با «سيدعمار حکيم» رئيس مجلس اعلاي اسلامي عراق ديدار و گفت‌وگو کردند.

حجت الاسلام «سيدحسين کوششي»، مديرعامل اتحاديه مؤسسات قرآني مردمي کشور با تأکيد بر هر نوع همکاري جهت انتقال تجارب قرآني به کشور عراق، بر تعامل بين مؤسسات تحت نظارت سيدعمار حکيم و مؤسسات توانمند تحت نظارت اتحاديه تصريح کرد و افزود: در اين جلسه مقرر شد که طي تفاهم‌نامه‌اي که در سفر سيدعمار حکيم به ايران انجام مي‌شود، تعاملات دو طرف اجرايي شود.

در اين جلسه «سيدعمار حکيم» رئيس مجلس اعلاي اسلامي عراق نيز ضمن ابراز خوشحالي از فعاليت‌هاي جمهوري اسلامي در شبکه عظيم قرآن و مردمي بر الگودهي اتحاديه قرآني مردمي ايران به مجموعه‌هاي قرآني عراق تأکيد کرد و گفت: مهم‌ترين عامل موفقيت فعاليت‌هاي قرآني در ايران تبعيت از مقام معظم رهبري و پشتيباني معظم‌له است.

وي قرآن را نقطه اتصال وحدت شيعيان و مسلمانان بيان کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامي ايران در عالم تشيع، نقطه عطف و محور فعاليت‌ها به ويژه در امور ديني و قرآني است.

تعداد بازديد:617 آخرين تغييرات:94/08/25
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر