دوشنبه 7 خرداد 1397 - 12 رمضان 1439 - 28 مي 2018
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران اخراج شد/ پورغاز گلر جدید ایران!

گزارش لحظه به لحظه ؛

دروازه‌بان تيم ملي فوتبال ايران اخراج شد/ پورغاز گلر جديد ايران!

ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و گوام در مرحله مقدماتي جام‌جهاني و جام ملت‌هاي آسيا در شرايطي آغاز شد که تيم ايران با ترکيبي متفاوت به مصاف حريف خود رفت و نيمه اول را هم با پيروزي پشت سرگذاشت.

به گزارش خبرنگار مهر ، ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و گوام از ساعت ۹ صبح ديروز سه شنبه در حالي آغاز شد که با تاکيد فيفا بازيکنان دو تيم قبل از شروع بازي به خاطر اتفاقات تروريستي که در فرانسه رخ داده است ۳۰ ثانيه سکوت کردند.

نيمه اول اين ديدار با پيروزي ۲ بر صفر تيم ملي ايران به پايان رسيد. مهدي طارمي(۱۱) و کمال کاميابي نيا(۳۰) براي تيم ملي ايران گل زدند.

تيم ملي فوتبال ايران که برخي بازيکنانش را در اختيار ندارد در اين ديدار با ترکيب عليرضا بيرانوند، عزت الله پورقاز، مهدي طارمي، کمال کاميابي نيا، مرتضي پورعلي گنجي، رامين رضاييان، ميلاد محمدي، کريم انصاري فرد، آندرانيک تيموريان، اشکان دژاگه و مهدي ترابي به ميدان رفته است.

ديدار اين دو تيم در شرايطي آغاز شد که ورزشگاه محل برگزاري اين بازي گنجايش هزار نفر تماشاگر را داشت اما با تدابير مسئولان گوامي به چهار هزار نفر افزايش پيدا کرد. با اين حال ظرفيت ورزشگاه تکميل نشد.

* دقيقه ۸ : بهترين فرصت براي تيم ملي ايران فراهم شد که پاس روبر جلوي اشکان دژاگه درون محوطه شش قدم به مهدي طارمي نرسيد و توپ از کنار دروازه به بيرون رفت.

* دقيقه ۱۱: پاس مهدي ترابي در عمق دفاع گوام به مهدي طارمي رسيد که مهاجم ملي پوش پرسپوليس با ضربه اي آرام دروازه گوام را باز کرد.

* دقيقه ۱۹ : سانتر محمدي از جناح چپ روي دروازه گوام را کريم انصاريفرد با ضربه سر به بيرون زد. در اين دقايق با وجود اينکه تيم ملي ايران يک گل به ميزبان خود زده بود اما بازي سرد و بي روح دنبال مي شد و شاهد فوتبال زيبايي نبوديم.

* دقيقه ۳۰ : کمال کاميابي نيا بازيکن تيم فوتبال پرسپوليس در يک رفت و برگشت درون محوطه جريمه با شوتي محکم دروازه گوام را براي دومين بار باز کرد. اين اولين گل ملي کاميابي نياست.

* دقيقه ۳۴: اشکان دژاگه به خاطر ضربه زدن به توپ قبل از سوت داور يک اخطار گرفت.

* دقيقه ۳۵ : کريم انصاريفرد با يک چرخش توپ را به سمت دروازه گوام شليک کرد که ضربه نه چندان محکم وي به تير عمودي دروازه برخورد کرد و به زمين برگشت.

* دقيقه ۴۴ : مسعود شجاعي به جاي مهدي ترابي وارد زمين شد.

* دقيقه ۴۹ : تيم ملي ايران در شروع نيمه دوم توسط رامين رضاييان به گل سوم رسيد. اين سومين گلزن پرسپوليسي اين ديدار بود.

* دقيقه ۵۱ : «جان مات کين» روي مهدي طارمي مرتکب خطاي پنالتي شد که مسعود شجاعي اين ضربه پنالتي را به گل چهارم تيم ملي ايران تبديل کند. مدافع گوام بعد از اين خطا با کارت قرمز داور از بازي اخراج شد.

* دقيقه ۵۴ : کريم انصاريفرد روي ارسال اشکان دژاگه از درون محوطه جريمه پنجمين گل اين ديدار را به ثمر رساند.

* دقيقه ۵۸ : عليرضا جهانبخش به جاي اشکان دژاگه وارد زمين شد.

* دقيقه ۶۳ : مهدي طارمي موفق شد دومين گل خودش و ششمين گل ايران را وارد دروازه گوام کند.

* دقيقه ۷۰ : خسرو حيدري به جاي مهدي طارمي وارد زمين شد.

* دقيقه ۷۲ : عليرضا بيرانوند پشت محوطه جريمه روي مهاجم گوام مرتکب خطا شد که چون اين خطا در حالت تک به تک انجام شد، بيرانوند با کارت قرمز مستقيم اخراج شد. با توجه به اينکه کي روش هر سه تعويضش را انجام داده بود عزت الله پورغاز درون دروازه ايستاد.

تعداد بازديد:480 آخرين تغييرات:94/08/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر