یکشنبه 30 دي 1397 - 14 جمادي الاول 1440 - 20 ژانويه 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

همدلی تنها راه مبارزه با نفوذ فرهنگی دشمن است

مديرکل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان:

همدلي تنها راه مبارزه با نفوذ فرهنگي دشمن است

زاهدان-مديرکل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان گفت: نفوذ در حوزه فرهنگ موجب تغيير در اعتقادات و باورهاي مردم مي شود که بايد با همدلي در برابر آن ايستاد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام عيسي بزماني عصر دوشنبه در مراسم توديع و معارفه رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان خاش اظهار داشت: دشمن با ابزار فرهنگي درصدد نفوذ و ضربه زدن به ارزش ها و آرمان هاي اسلامي است.

وي افزود: دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب با بهره گيري از ابزارهاي رسانه اي و سياسي در صدد تضعيف نظام مقدس اسلامي هستند.

مديرکل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان تاکيد کرد: دشمن با بهره گيري و سواستفاده از برجام بدنبال نفوذ و جريان سازي درداخل کشور با هدف ايجاد تفرقه و ضربه زدن به ارکان نظام اسلامي و ارزش هاي انقلابي است.

وي يادآور شد: غرب و نظام سلطه با ابزارفرهنگي، ترويج بي بند و باري، فساد و ابتذال در بين جوانان درصدد ايجاد استحاله فرهنگي و تضعيف باورهاي اسلامي و ديني است.

حجت الاسلام بزماني گفت: رزمندگان و بسيجي ها در هشت سال دفاع مقدس به جهانيان ثابت کردند مکتبي که شهادت دارد، اسارت ندارد.
وي گفت: راهبرد آمريکا و غرب براي ضربه زدن به انقلاب اسلامي، تغيير ساختار، رفتار و مهار رشد و توسعه نظام اسلامي است.

وي خاطرنشان کرد: رزمندگان در اوج مظلوميت در برابر قدرت هاي جهان ايستادند و اجازه نفوذ و تجاوز به دشمنان را ندادند و اينک رسالت ما ادامه راه آن ها است.

مديرکل تبليغات اسلامي استان مهمترين ماموريت تبليغات اسلامي را دفاع از فرهنگ غني و متعالي دين و ترويج معارف قرآني عنوان کرد و از امامان جمعه و جماعات، تمام دلسوزان و دست اندرکاران حوزه دين و فرهنگ خواست با حمايت، پشتيباني، کمک و مشارکت از نفوذ و تهاجم فرهنگي دشمنان جلوگيري کنند.

به گزارش خبرنگار مهر ، در اين مراسم مراسم حجت الاسلام اکبر نيري به عنوان رئيس جديد اداره تبليغات اسلامي شهرستان خاش معرفي و از خدمات حجت الاسلام جواد حسيني مسئول سابق اين نهاد قدرداني شد.

تعداد بازديد:429 آخرين تغييرات:94/09/03
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر