جمعه 3 خرداد 1398 - 19 رمضان 1440 - 24 مي 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

ایران ژاپن را شکست داد و هفتم شد

جام جهاني کوچک فوتسال زنان؛

ايران ژاپن را شکست داد و هفتم شد

تيم ملي فوتسال زنان ايران در آخرين ديدار خود در مسابقات فوتسال جام جهاني کوچک تيم ژاپن را شکست داد و به عنوان هفتمي اين مسابقات رسيد.

به گزارش خبرنگار مهر ، تيم ملي فوتسال زنان ايران که با انگيزه زيادي مسابقات فوتسال جام جهاني کوچک را در کشور گواتمالا آغاز کرده بود، در نهايت و با قبول سه شکست در رده چهارم گروه اول اين مسابقات ايستاد تا براي کسب عنوان هفتم، به مصاف تيم چهارم گروه دوم يعني ژاپن برود.

اين مسابقه بامداد امروز شنبه (به وقت تهران) برگزار شد که در نهايت تيم ايران توانست با نتيجه ۲ بر يک تيم ژاپن را شکست بدهد و عنوان هفتمي را از آن خود کند. تيم ژاپن هم با قبول چهار شکست هشتم شد. اين در حالي است که ايران و ژاپن چند ماه پيش در فينال مسابقات جام ملتهاي فوتسال زنان آسيا با هم بازي کرده بودند و تيم کشورمان توانسته بود با برتري يک گله در آن ديدار به عنوان قهرماني آسيا برسد.

ايران در مرحله گروهي جام جهاني کوچک گواتمالا، ابتدا با نتيجه ۳ به يک مقابل پرتغال شکست خورد و سپس با ۶ گل برابر برزيل باخت. تيم فوتسال زنان در آخرين مسابقه مرحله گروهي با نتيجه ۲ به يک مقابل کاستاريکا شکست خورده بود. به اين ترتيب تيم فوتسال زنان ايران با کسب تنها يک پيروزي به عنوان هفتم رسيد و به کار خود در مسابقات جام جهاني کوچک پايان داد.

تعداد بازديد:597 آخرين تغييرات:94/09/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر