یکشنبه 30 دي 1397 - 14 جمادي الاول 1440 - 20 ژانويه 2019
صفحه اصلي/قرآن

اسامي برگزيدگان مسابقات كشوري « تسنيم » اعلام شد

اسامي برگزيدگان مسابقات كشوري « تسنيم » اعلام شد

اسامي برگزيدگان مرحله کشوري چهارمين دوره مسابقات «تسنيم» ويژه کارکنان دستگاه هاي فرهنگي کشور اعلام شد.


به گزارش تلاوت، مرحله کشوري چهارمين دوره مسابقات «تسنيم» ويژه کارکنان دستگاه هاي فرهنگي کشور ديروز 27 آذرماه در مشهد مقدس به کار خود پايان داد.

مسابقات تسنيم در بخش برادران

بنا بر اين گزارش، در مسابقات «تسنيم» و در رشته ترتيل برادران، «عبدالمجيد بارزلو» از گلستان و «مهدي ساکت» از گيلان به طور مشترک رتبه اول را به دست آوردند و «محمد دلالي»، از استان سمنان و «مجتبي ضرغامي» از کهکيلويه و بويراحمد به ترتيب حائز رتبه‎هاي دوم و سوم اين بخش از مسابقات شدند.

در رشته حفظ سه جزء برادران در مسابقات «تسنيم»، آقايان «رضا چامکي» از گيلان، «جاسم شميري» از خوزستان و «عليرضا جعفري» از فارس به ترتيب رتبه‎هاي اول تا سوم را از آن خود کردند و در رشته يک جزء برادران مسابقات تسنيم نيز، «جواد آرياي فر» از خراسان رضوي، «محسن رضايي» از کهکيلويه و بوير احمد و «عليرضا طاهري» از استان مرکزي به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

«مهدي صفرزاده» از اصفهان، «مصطفي تقي‌زاده» از مازندران و «فخر الدين سهرابي» از فارس نيز رتبه‎هاي اول، دوم و تشويقي مسابقات تسنيم در رشته حفظ موضوعي برادران بودند؛ همچنين «روح‎الله پور عسگري»، از استان ايلام، «غلامرضا زارع شهرآبادي» از يزد و «بهادر آرين مهر» از فارس به ترتيب حائز رتبه هاي اول تا سوم رشته مفاهيم برادران در مسابقات تسنيم شدند.

بخش خواهران مسابقات تسنيم

در رشته ترتيل خواهران و در مسابقات تسنيم، «خديجه دياري» از استان قم، «رقيه ميرزايي» از استان آذربايجان غربي و «شهين ملکوتيان» از استان يزد به ترتيب رتبه‌هاي دوم، سوم و تشويقي را به دست آوردند.

در رشته حفظ يک جزء خواهران مسابقات تسنيم نيز «سکينه وزيري» از استان کرمان، «خديجه آبادي وايقان» از آذربايجان شرقي و «زهرا الماسي» از استان زنجان به ترتيب رتبه‌هاي اول و دو رتبه تشويقي اين بخش اعلام شدند؛ در رشته حفظ سه جزء خواهران نيز «عطيه فريدوني» از تهران، «فهميه حداد مقدم» از خراسان شمالي و «ليلا شريفي ارداني» از البرز به ترتيب رتبه‌هاي اول تا سوم اين بخش را به دست آوردند.

در رشته حفظ موضوعي و در بخش خواهران، «عطيه سادات آميقي» از سمنان، «فاطمه رستمي» از بوشهر و «نجمه کوهي باغ اناري» از فارس به ترتيب حائز رتبه‎هاي اول، دوم و تشويقي اين بخش در مسابقات تسنيم شدند؛ در رشته مفاهيم خواهران نيز «سميه طاهري» از فارس، «فاطمه عبدي» از کهکيلويه و بوير احمد و «زهرا ايرواني» از استان اصفهان رتبه‎هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

تعداد بازديد:702 آخرين تغييرات:94/09/28
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر