پنج شنبه 3 خرداد 1397 - 8 رمضان 1439 - 24 مي 2018
صفحه اصلي/اجتماعي(جوانان، خانواده، بانوان و...)

شما به چالش همجنسگرایی دعوتید!

شما به چالش همجنسگرايي دعوتيد!

حتما شما هم در بين گروه هاي تلگرامي خود عضو گروه هايي هستيد که تک جنسيتي است و در اين بين گاهي اعضا به چالش هاي مستهجني دعوت مي شوند...

همجنسگرايي

حتما شما هم در بين گروه هاي تلگرامي خود عضو گروه هايي هستيد که تک جنسيتي است و ورود آقايان ممنوع ! و يا ورود خانم هاممنوع! است. در گروه هايي که احساس امنيت بيشتري احساس ميشود و هر نوع حرف دخترانه يا پسرانه اي که دلتان بخواهد مي توانيد بزنيد از جوک و دانستني ها گرفته تا مدهاي روز و دنياي فشن.
گاهي هم اعضا به چالش هايي از نوع به اشتراک گذاشتن عکس شخصي خود دعوت مي شوند. هرکس هر عکسي را که دوست دارد از لباس ها و عطر و ادکلن و لاک هاي خود تا عکس هاي شخصي اش را به اشتراک مي گذارد؛بماند که متاسفانه گاهي در اين بين سرو کله برخي پيدا مي شود که عکس هاي مستهجني را به نمايش ميگذارند و سر و صداي برخي ديگر را در گروه در مي آورند که اين چه عکس هايي است که ميگذاريد، خجالت بکشيدو...و بعد هم از گروه leftمي دهند اما در اين بين هم هستند کساني که سر شوخي را باز مي کنند و به خيال اينکه فضا تک جنسيتي است هر نوع اظهار نظري را مي کنند و پاي پيشنهادهاي عجيب و غريب هم به بحث باز مي شود.

اکنون با پيشرفت تکنولوژي و دسترسي آسان جوانان به فضاهاي مجازي راه هاي آسان تري براي اين تهاجم به وجود آمده است و دشمن سعي دارد با تحت فشار قرار دادن جوانان آنها را از لحاظ جنسي در معرض فشار قرار دهد و با نمايش گذاشتن نمادهاي همجنس گرايي به عادي سازي اين مساله در بين جوانان بپردازد

با داغ شدن چالش و بحث و جدل ها عده اي که ميخواهند از قافله عقب نمانند، تصاويري را از سايت هاي خارجي با محتواي همجنس گرايي  به نمايش مي گذارند حال اينکه اين افراد چه کساني هستند و پشت پرده شماره هاي اعضاي گروه خانم است يا آقا و اينکه آيا با هدفمندي اين تصاوير به اشتراک گذاشته مي شود يا خير جاي تامل دارد.

جاي هيچ شک نيست که فطرت آدمي به گونه اي خلق شده است که به صورت ناخود آگاه به جنس مخالف تمايل دارد يعني زن به مرد و مرد نيز به زن گرايش دارد که در اصطلاح به آن دگر جنسگرايي گفته مي شود و راه شرعي و اسلامي هم براي اين گرايش از جانب پروردگار به وسيله سنت نبي در نظر گرفته شده است که موجب به وجود آمدن و تداوم نسل در جهان ميشود اما در اين ميان عده اي بنا به مشکلات جسماني، هورموني، و يا عاطفي به جنس مخالف گرايشي ندارند و برخلاف طبيعت خود به هم جنس شان تمايل دارند که اين مساله امروز به يک مسئله بحث برانگيز در جهان تبديل شده است و در حال ورود به تهاجم فرهنگي است. تهاجم فرهنگي همانطور که در  چيزهايي همچون ساپورت، مانتوهاي جلو باز ، تي شرت هاي با کلمات نامناسب و ... به صورت آرام و بي صدا بدون آنکه جوانان نسبت به آن آگاه باشند در بين آنها رسوخ پيدا کرد و در حال عادي شدن است ،اکنون با پيشرفت تکنولوژي و دسترسي آسان جوانان به فضاهاي مجازي راه هاي آسان تري براي اين تهاجم به وجود آمده است و دشمن سعي دارد با تحت فشار قرار دادن جوانان آنها را از لحاظ جنسي در معرض فشار قرار دهد و با نمايش گذاشتن نمادهاي همجنس گرايي به عادي سازي اين مساله در بين جوانان بپردازد اما قبل از ورود به بحث نگاهي مختصر به نمادهاي همجنس گرايي مي اندازيم.

پرچم گروه هاي همجنس گرا

"همجنس گرايان داراي يک نماد مشترک براي شناساندن خود به جامعه هستند.
۲ نماد مشهور براي آن ها، مثلث صورتي و پرچمي است رنگين کماني، مثلث صورتي توسط نازي ها درخلال جنگ جهاني دوم به عنوان نمادي براي ننگ و شرم به زندانيان همجنس گرا تعلق مي گرفت، اين نماد کماکان بار معنايي منفي دارد.
پرچم رنگين کماني ، رسمي تر و عمومي تر است و هيچ بار معنايي منفي ندارد.مثلث صورتي يکي از قديمي ترين اين نمادها است که در خلال جنگ جهاني دوم براي زندانيان همجنس گرا در بازداشتگاه استفاده مي شد به همين دليل نماد مثلث صورتي توسط همجنس گرايان استفاده مي شود تا هم خود را به جامعه معرفي کنند و هم يادبودي براي همجنس گرايان کشته شده در جنگ جهاني دوم باشد.
سازمانهاي حمايتي همجنس گرايان به نام lambda legal و Lambda Literary Award نيز نام خود را با اقتباس از اين نماد گرفته اند. در سال ۱۹۷۸ پرچ رنگين کماني را براي جشن آزادي همجنس گرايان طراحي کرد. در بين سالهاي ۱۹۷۸ و ۱۹۷۹ يک رنگ از بالاي پرچم حذف شد. در بالاي پرچم رنگ قرمز براي مردان و در پايين آن رنگ بنفش براي زنان است به اين معني که همجنس گرايان مرد و همجنس گرايان زن در تمام دنيا هستند. در نمونه اصلي ۸ رنگ وجود داشت و به ترتيب رنگ ها از بالا به اين صورت بود.

اکنون نوبت به تبليغ اين عمل شنيع در بين کشورهاي اسلامي رسيده است و موج شديد اين تبليغات در شبکه هاي مجازي وجود دارد که به تازگي افرادي به ظاهر مسلمان تبليغاتي را از همجنس گرايي انجام مي دهند و در زمينه تبليغ ،يهوديان از هيچ کاري براي تبليغات دريغ نمي کنند و با دادن سرمايه مالي و انساني در صدد فرهنگ سازي هم جنس گرايي بر مي آيند

امروزه، همجنس گرايان در جهان داراي پرچمي رسمي با رنگ هاي "رنگين کمان" هستند که هر رنگ در اين پرچم سمبل امر خاصي است. بطور مثال رنگ قرمز نشانه زندگي، رنگ نارنجي نشانه بهبودي و سلامتي، رنگ زرد نشانه نور خورشيد، رنگ سبز نشانه طبيعت، رنگ آبي نيلي نشانه نظم، هارموني يکپارچگي و آرامش و رنگ بنفش نيز نشانه روح و روان انسان است."

عادي سازي تبليغات همجنس گرايي

در واقع همجنس گرايي در اروپا و آمريکا به يک مساله عادي اجتماعي تبديل شده است و  در انگلستان هم ازدواج همجنس گرايان قانوني شد و اين مساله مورد استقبال احزاب  اصلي بريتانيا قرار گرفت و مدعي شدند که  قانوني شدن ازدواج افراد همجنس گرا اين پيام را به جامعه مي رساند که " همه ما با هم برابريم."
اما اکنون نوبت به تبليغ اين عمل شنيع در بين کشورهاي اسلامي رسيده است و موج شديد اين تبليغات در شبکه هاي مجازي وجود دارد که به تازگي افرادي تبليغاتي را از همجنس گرايي انجام مي دهند و در زمينه تبليغ ،يهوديان از هيچ کاري براي تبليغات دريغ نمي کنند و با دادن سرمايه مالي و انساني در صدد فرهنگ سازي همجنس گرايي بر مي آيند. اين تبليغات تا حدي پيش رفته است که ممکن است پرچم رنگين کمان را که نماد اين نا به هنجاري است در کيسه هاي خريد بوتيک يا چترهايي که به فروش مي رسد، ديده باشيد.
اما به دليل اينکه اين نماد با رنگ  رنگين کمان شباهت زيادي دارد در بين ايرانيان چيز عادي است و تنها افراد کمي در جامعه از معناي آن خبر دارند اما غرب  که از اين مساله آگاهي دارد از نا آگاهي ايرانيان سوء استفاده مي کند و از طريق تبليغات و با استفاده از فضاي مجازي در صدد عادي سازي نماد همجنس گرايي در بين مردم است.
فساد اين عمل شنيع  تا حدي است که تمام فقهاي شيعه و حتي سني  اين عمل زشت را حرام مي دانند و براي حرمت آن هم به کتاب خدا استناد ميکنند که تمام آنها هم در باب داستان قوم لوط است. همچنين در اين زمينه روايات بسياري  هم از ائمه معصومين(عليه السلام)وارد شده است که به برخي از آنها اشاره مي کنيم...
1-امام صادق عليه السلام فرمودند: "هنگام همجنس گرايي، عرش خدا به لرزه مي آيد و عامل اين کار در قيامت به صورت ناپاک محشور مي شود و مورد غضب خدا قرار گرفته و جايگاهش دوزخ است." (وسائل الشيعه ج 14،ص 249).

2-امام صادق عليه السلام در مورد مرتکبان عمل شنيع همجنس گرايي مي فرمايند:"آنها که تن به چنين کاري مي دهند، بازماندگان سدوم (قوم لوط) هستند."؛ سپس اضافه فرمود: "من نمي گويم از فرزندان آنها هستند ولي از طينت آنها هستند". (الکافي، کليني، ج5،ص 549).

3-امام رضا (ع) نيز در باب فلسفه تحريم همجنس گرايى در اسلام فرموده اند:  فلسفه تحريم مردان بر مردان و زنان بر زنان اين است که اين امر بر خلاف فطرت و خلقتي است که خداوند براى زن و مرد قرار داده است (که تمايل به جنس مخالف دارند) پس چنانچه مردان و زنان همجنس گرا شوند، نسل بشر قطع مى گردد و تدبير زندگى اجتماعى به فساد مى گرايد و دنيا به سمت ويرانى کشيده مى شود."

لذا بر اساس تلاش غرب مبني بر رواج هم جنسگرايي در بين ايرانيان لازم است که به آگاه سازي مناسبي در زمينه همجنس گرايي و نقشه دشمن در ترويج آن  از طريق رسانه ها ارائه شود و اميدواريم که با برخوردهاي جدي و به موقع بتوان تمام نقشه هاي غرب را برملا کرد و صرفا با شعار "بايد با تهاجم فرهنگي مقابله کرد! "با اين مساله مهم و حياتي مقابله نکنيم...


هدي سادات پاک نهاد-بخش اجتماعي تبيان

تعداد بازديد:600 آخرين تغييرات:94/09/29
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر