یکشنبه 15 تير 1399 - 13 ذي القعده 1441 - 5 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

مهدوی‌کیا: پرسپولیس مدعی قهرمانی است/ کار عربستانی‌ها سیاسی است

اميدوارم مشکل مکاني حل شود؛

مهدوي‌کيا: پرسپوليس مدعي قهرماني است/ کار عربستاني‌ها سياسي است

کاپيتان پيشين تيم ملي با بيان اينکه پرسپوليس بازي هاي زيبايي از خود ارائه مي دهد گفت: اين تيم در پايان فصل يکي از مدعيان قهرماني خواهد بود.

 

به گزارش خبرنگار مهر مهدي مهدوي کيا پس از اتمام بازي خيرخواهانه تيمش مقابل کودکان کار با بيان اين مطلب افزود: اين ديدار تنها کاري خيرخواهانه بود و هدف ما از اين مسابقه دستيابي به استعدادهاي ناب فوتبال است تا بتوانيم آنها را پرورش بدهيم. دو نفر از کودکان کار عضو تيم نوجوانان ما هستند.

مهدي مهدوي کيا در پاسخ به اين سوال که چرا مسئولين تيم هاي پايه فدراسيون فوتبال در اينجا حضور ندارند، گفت: ارتباط ما با فدراسيون بسيار خوب است و هماهنگي خوبي بين ما وجود دارد و هدف ما پرورش استعدادها به طريقه علمي است تا اين بازيکنان در آينده يک فوتباليست حرفه اي باشند و از آماتوري بيرون بيايند.

وي در ادامه خاطرنشان کرد: ارديبهشت ماه سال آينده به آلمان خواهيم رفت و در رده هاي سني ۱۱، ۱۲ و ۱۳ سال در سه تورنمنت شرکت خواهيم کرد تا بهترين ها را در اين مسابقات انتخاب کنيم.

هافبک پيشين تيم ملي در خصوص حضور محمد رويانيان نيز گفت: وي ما را سوپرايز کرد و من خوشحالم که رويانيان به تماشاي اين بازي آمد.

مهدي مهدوي کيا درخصوص تهديدهاي عربستان براي فوتبال ايران نيز گفت: اميدواريم فوتبالي ها سياست را وارد ورزش نکنند زيرا اين مسئله به ضرر فوتبال ما خواهد بود و حق ما را در آسيا تضييع خواهد کرد.

وي درخصوص تيم سابقش پرسپوليس نيز گفت: از ابتداي فصل گفته بودم که بايد به برانکو زمان داد تا بتواند تيم را درست کند و در حال حاضر مي بينيم که پرسپوليس هم زيبا بازي مي کند و هم نتايج خوبي کسب کرده و هم آن را مي توان يکي از مدعيان قهرماني در پايان فصل دانست.

هافبک پيشين تيم ملي در خصوص تيم اميد نيز گفت: تيم اميد راه سختي در پيش دارد و کادر فني اين تيم بايد هوشيار باشد. اميدوارم بتواند با بازي هاي خوبي که مقابل حريفان قدرتمندشان انجام مي دهد طلسم ۴۰ ساله را بشکند.

مهدي مهدوي کيا در پايان و درخصوص بازداشت سوشا مکاني گفت: متاسفانه اين خبر را که شنيدم بسيار ناراحت شدم و بسيار بد است که عده اي در زندگي خصوصي ديگران دخالت مي کنند و اميدوارم اين مشکل هر چه زودتر برطرف شده و سوشا به ميادين ورزشي برگردد.

ديدار خيرخواهانه کودکان کار و تيم مهدوي کيا که عصر امروز در زمان باباخاني و در حضور برخي مربيان قديمي و خانواده هاي زيادي انجام گرفت با نتيجه ۵ بر ۲ به سود تيم مهدي مهدوي کيا به پايان رسيد.

تعداد بازديد:683 آخرين تغييرات:94/10/14
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر