چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 15 شوال 1440 - 19 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

کار با کی‌روش برای من مثل دانشگاه بود

مربي ايراني تيم زير ۱۸ سال آمريکا:

کار با کي‌روش براي من مثل دانشگاه بود

کمک مربي پيشين تيم ملي فوتبال ايران يکي از دلايل موفقيت در عرصه مربيگري را کار کردن با کارلوس کي‌روش در اين تيم عنوان کرد و به دليل جدايي اش از جمع کادر فني ايران نيز اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، اميد نمازي که سابقه حضور در کادر فني تيم ملي فوتبال ايران و البته باشگاه استيل آذين تهران را دارد از سوي فدراسيون فوتبال آمريکا به عنوان سرمربي تيم زير ۱۸ ساله‌هاي اين کشور برگزيده شد.

نمازي پس از انتخاب به عنوان سرمربي تيم آمريکا در اين باره گفت: من در سال ۲۰۱۰ و زماني که در شيکاگو رد استارز فعاليت مي کردم از سوي محمد خاکپور با پيشنهاد همکاري در باشگاه استيل آذين مواجه شدم و به ايران آمدم.

وي ادامه داد: يک سال پس از آن به عنوان دستيار کارلوس کي‌روش در تيم ملي ايران مشغول به کار شدم که بايد بگويم کار کردن با اين مربي مثل رفتن به دانشگاه بود.

کمک مربي پيشين تيم ملي ايران در خصوص جدايي از تيم ملي ايران گفت: در آن زمان از سوي فدراسيون فوتبال آمريکا پيشنهادي مبني بر کار در تيم زنان آمريکا به عنوان دستيار  به دستم رسيد و از آنجايي که زندگي من در آمريکا بود و به دليل سوابقي که در اين کشور داشتم از اين پيشنهاد استقبال کردم و آن را پذيرفتم.

نمازي در خصوص پذيرش سمت مربيگري تيم زير ۱۸ ساله هاي آمريکا گفت: حدود يک ماه پيش از من خواستند در تيم زير ۱۹ ساله هاي آمريکا کار کنم اما پس از اينکه آقاي خاوير پرز از سمت مربيگري تيم زير ۱۸ ساله ها استعفا کرد از من درخواست شد هدايت اين تيم را عهده دار شوم.

وي اظهار کرد: از نظر من کار کردن در رده سني زير ۱۸ سال مهم تر از زير ۱۹ ساله هاست. من مي توانم اين تيم را آماده کنم براي تيم زير ۲۰ ساله ها که مربيگري آن بر عهده تب راموس است و ما ارتباط و تعامل خوبي با هم داريم.

نمازي در پايان گفت: من از روز گذشته کار خودم را با تيم زير ۱۸ ساله هاي آمريکا آغاز کرده ام.

تعداد بازديد:550 آخرين تغييرات:94/10/16
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر