دوشنبه 5 خرداد 1399 - 2 شوال 1441 - 25 مي 2020
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

برادر مهربان، همسنگر دوران غربت و همکار سخت کوش را از دست دادم

پيام تسليت رهبر انقلاب:

برادر مهربان، همسنگر دوران غربت و همکار سخت کوش را از دست دادم

رهبر معظم انقلاب اسلامي در پي درگذشت عالم مجاهد و يار صادق انقلاب آيت‌الله حاج شيخ عباس واعظ‌طبسي رحمةالله عليه پيام تسليتي صادر کردند.


به گزارش خبرگزاري مهر ، در پي درگذشت عالم مجاهد و يار صادق انقلاب آيت الله حاج شيخ عباس واعظ طبسي رحمةالله عليه، رهبر معظم انقلاب اسلامي پيام تسليتي صادر کردند.

متن پيام رهبر معظم انقلاب به شرح زير است:

«بسم الله الرحمن الرحيم

با تأسف و اندوه خبر درگذشت عالم مجاهد و يار صادق انقلاب جناب حجةالاسلام و المسلمين آقاي حاج شيخ عباس واعظ طبسي رحمةالله عليه را دريافت کردم. ايشان برادري همدل و همزبان براي اينجانب و مريدي صَديق براي امام راحل و خدمتگزاري پايدار و سخت کوش براي انقلاب بودند. از نخستين طليعه هاي مبارزات نهضت اسلامي، مشهد مقدس شاهد حضور شجاعانه و اثرگذار اين روحاني محترم در عرصه هاي پرخطر و قبول دشواريهاي آن بود و اين حضور صريح و صادقانه تا آخرين روزهاي مبارزات ملت ايران ادامه يافت. پس از انقلاب، اعتماد امام بزرگوار به ايشان منشأ کسب افتخار توليت و خدمت به آستان مبارک رضوي عليه آلاف التحية و السلام شد و خدمات بي سابقه به اين آستان مقدس با همت و عزم راسخ ايشان شکل گرفت و اميد است که توجهات آن حضرت شامل حال اين خدمتگزار با اخلاص گردد. موضع انقلابي و وفاداري به آرمانهاي نظام اسلامي و مجاهدت در اين مسير دشوار که غالباً بدون تظاهر انجام گرفته است، خود فصل ديگري از زندگي اين روحاني عاليقدر است. اکنون با فقدان ايشان اينجانب برادر مهربان و همسنگر دوران غربت و شدت پيش از انقلاب و همکار سخت کوش سالهاي پس از انقلاب را از دست داده و از خداوند رحيم پاداش شايسته و غفران و رضوان الهي را براي ايشان مسألت ميکنم.

به خاندان مکرّم و بازماندگان ايشان بويژه همسر صبور و نيک انديش و فرزندان محترم صميمانه تسليت عرض ميکنم و صبر و اجر براي آنان مسألت مينمايم.

سيد علي خامنه اي

۱۴ اسفند ماه ۱۳۹۴»

تعداد بازديد:600 آخرين تغييرات:94/12/15
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر