شنبه 3 فروردين 1398 - 16 رجب 1440 - 23 مارس 2019
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مردم سیستان و بلوچستان در برابر بسیاری از بحران های ملی ایستادند

فرمانده مرزباني نيروي انتظامي:

مردم سيستان و بلوچستان در برابر بسياري از بحران هاي ملي ايستادند

زاهدان-فرمانده مرزباني نيروي انتظامي گفت: اگر مردم سيستان و بلوچستان در حفاظت از مرزهاي ايران زمين، در صحنه نبودند ما با بحران هاي سنگين امنيتي روبه رو بوديم.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از معاونت اجتماعي نيروي انتظامي استان، سردار قاسم رضائي در مراسم تجليل از از دو پزشک متعهد مرزيار سيستان وبلوچستان اظهار داشت: تمام برکات زندگي و انقلاب گره خورده به خون شهداست و اين خون ها تداوم بخش حرکت عظيم اسلام در ايران اسلامي است به گونه اي که هم اکنون يادگار شهدا در لباس پزشک ادامه دهنده راه پدر است.

وي افزود: انقلاب اسلامي از همان آغازين روزها استوار به آرمان شهدا بوده و در اين زمينه نگاه بسيجي است که آن را به صورت مداوم به پيش مي برد.

فرمانده مرزباني نيروي انتظامي کشور با اشاره به رشادت ها و خصوصيات مردم غيور سيستان و بلوچستان بيان کرد: اگر مردم اين استان در صحنه نبودند ما با بحران هاي سنگين امنيتي روبه رو بوديم و اين حاصل نگاه جمهوري اسلامي به مردم شريف سيستان و بلوچستان است که بعد از انقلاب خدمات وافري در رفع محروميت در اين استان انجام داده است.

وي تاکيد کرد: سيستان و بلوچستان با وجود تمام محروميت ها و مشکلات جزو مناطقي است که رتبه بالايي در همدلي و همراهي مردم با نظام دارد و مي طلبد تمامي دستگاهها و مردم در رفع محروميت هاي اين استان کمک کنند.

سردار رضائي از همه کساني که در طرح هاي مردم ياري سيستان و بلوچستان مشارکت داشتند تقدير کرد و گفت: کساني که در اين گونه اقدامات مشارکت دارند کاري بزرگ و خداپسندانه انجام داده اند که اجري عظيم نزد خداوند دارد.

وي بيان کرد: دشمنان سعي دارند از محروميت هاي سيستان و بلوچستان سوء استفاده کرده و به نظام و مردم ضربه وارد کنند اما فهم و بصيرت مردم اين منطقه اجازه نمي دهد که اين دشمني استمرار داشته باشد.

به گزارش خبرگزاري مهر در پايان اين مراسم دکتر سيما سرگلزايي فرزند شهيد مرزباني و دکتر سيده فاطمه بهاره مير کاظمي از پزشکان متعهد مرزيار سيستان و بلوچستان از سوي فرمانده مرزباني ناجا مورد تقدير قرار گرفتند.

اين دو پزشک در طرح هاي مردمياري مرزباني سيستان و بلوچستان شرکت کرده و خدمات قابل توجه اي را در قالب گروه هاي خدمات پزشکي ارائه داده اند.

تعداد بازديد:884 آخرين تغييرات:94/12/26
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر