چهارشنبه 5 تير 1398 - 22 شوال 1440 - 26 ژوئن 2019
صفحه اصلي/ايران و جهان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

استاکس نت جدید اسرائیل و آمریکا علیه ایران و حزب الله

استاکس نت جديد اسرائيل و آمريکا عليه ايران و حزب الله

سازمان امنيت ملي آمريکا در همکاري با سرويس هاي جاسوسي رژيم صهيونيستي پروژه اي در دست اقدام دارد که به گفته کارشناسان بسياري خطرناک تر از استاکس نت خواهد بود.

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از اسپوتنيک، سازمان امنيت ملي آمريکا (NSA) در همکاري با واحدهاي اطلاعاتي رژيم صهيونيستي در حال برنامه ريزي براي راه اندازي پروژه اي مشابه استاکس نت است.

طبق گزارش هاي منتشر شده در رسانه هاي آمريکايي سازمان امنيت آمريکا با همکاري واحد جاسوسي اسرائيلي موسوم به واحد۸۰۰ در سالهاي ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ مسئول ايجاد ويروس استاکس نت بود که موجب بروز مشکلاتي براي تاسيسات هسته اي ايران شد.

بر اساس اين گزارش اخيراً سازمان امنيت ملي آمريکا پروژه اي جديد در کشورهاي خاورميانه راه اندازي کرده که هدف اصلي آن حزب الله لبنان و ايران است.

اين سازمان در همکاري با سرويس هاي جاسوسي اسرائيل پروژه اي در دست اقدام دارد که به گفته کارشناسان بسياري خطرناک تر از استاکس نت خواهد بود.

در حال حاضر فردي به نام «راجرز» از افسران ارشد اين سازمان در سرزمين هاي اشغالي جلسات متعددي براي راه اندازي اين پروژه داشته است.

گفته مي شود پروژه جديد سازمان امنيت ملي آمريکا در خاورميانه علاوه بر تقويت سيستم هاي جاسوسي رژيم صهيونيستي درصدد ايجاد حملات جديد سايبري عليه ايران و حزب الله است.

تعداد بازديد:475 آخرين تغييرات:95/01/11
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر