سه شنبه 23 مهر 1398 - 16 صفر 1441 - 15 اكتبر 2019
صفحه اصلي/سياسي و اقتصادي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

قدرت نداشته باشیم پای میزمذاکره نمی‌آیند/افزایش توان برای دفاع

دريادار سياري در جمع خبرنگاران:

قدرت نداشته باشيم پاي ميزمذاکره نمي‌آيند/افزايش توان براي دفاع

فرمانده نيروي دريايي ارتش با بيان اينکه تا قدرت نداشته باشيم با ما مذاکره نمي‌کنند، گفت: هر اقدامي که لازم باشد، براي بروزرساني خود انجام مي‌دهيم.

به گزارش خبرنگار مهر ، امير دريادار حبيب‌الله سياري در حاشيه مراسم ترحيم مادر سردار سلامي که عصر امروز در شهرک شهيد محلاتي برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در خصوص بيانات اخير مقام معظم رهبري درباره موشک و مذاکره، اظهار داشت: تا قدرت نداشته باشيم، با ما مذاکره نمي‌کنند و اگر قدرت داشته باشيم، پاي ميز مذاکره مي‌آيند.

وي با بيان اينکه اگر قدرت نداشته باشيد، زير پا له مي‌شويد، افزود: جمهوري اسلامي ايران الحمدالله برترين قدرت منطقه است اما نه به قصد تجاوزگري؛ بلکه به قصد احقاق حق خود و دفاع از منابع و مرزهاي خود.

فرمانده نيروي دريايي ارتش ادامه داد: بنابراين من به عنوان مسئول درياهاي کشور مي‌گويم هر اقدامي که لازم باشد، براي بروزرساني خود انجام مي‌دهيم.

دريادار سياري در ادامه گفت: ناوشکن و زيردريايي مي‌سازيم و اژدر و موشک درست مي‌کنيم تا توان خود را بالا ببريم و همانطور که مقام معظم رهبري گفتند براي دفاع و نه براي تجاوزگري؛ اين واقعيتي است که با جديت دنبال مي‌کنيم.

تعداد بازديد:600 آخرين تغييرات:95/01/16
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر