سه شنبه 6 اسفند 1398 - 1 رجب 1441 - 25 فوريه 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

کی‌روش می‌گوید با این شرایط نمی‌مانم/ ۲۵ میلیارد تومان می‌خواهیم

علي کفاشيان:

کي‌روش مي‌گويد با اين شرايط نمي‌مانم/ ۲۵ ميليارد تومان مي‌خواهيم

رئيس فدراسيون فوتبال با اشاره به نشستي که با سرمربي تيم ملي داشت گفت: کي روش امکانات خوب براي تيم ملي مي خواهد و تاکيد کرده اگر شرايط اينگونه باشد نمي تواند به همکاري اش ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار مهر ، علي کفاشيان بعد از جلسه با کارلوس کي‌روش در جمع خبرنگاران گفت: با کي روش حدود چهار ساعت جلسه داشتيم. بعد از قرعه کشي مسابقات جام جهاني، برنامه داريم که جزو دو تيم اول باشيم. کي روش اعلام کرده به زمين تمرين خوب نياز دارد و بايد اردوهاي تدارکاتي خوب باشد. از اين صحبتهايي که هميشه بوده است.

وي افزود: اولويت اول ما تيم ملي است ولي شايد نتوانيم همه چيز را فراهم کنيم. کي روش تضمين مي خواهد. او هم مي گويد نمي توانم اينطوري بمانم. من کي روش را به جلسه روز شنبه هفته آينده هيات رئيسه دعوت کردم. خوشبختانه دو کانديداي رياست فدراسيون هم در هيات رئيسه هستند. اگر کي روش نخواهد بماند، ما ضرر مي کنيم.

رئيس فدراسيون فوتبال خاطرنشان کرد: او تيم ملي را آماده کرده است و مي تواند با برنامه ريزي خوب تيم ملي را به جام جهاني ببرد. از او خواستم برنامه يک ساله را بريزد و خواستيم در قرعه کشي هم شرکت کند.

کفاشيان درباره اينکه سجادي اعلام کرده بحث رفتن يا ماندن کي روش با کفاشيان است، گفت: کي روش بايد بماند. هر فرد ديگري هم رئيس فدراسيون شود، از کي روش حمايت خواهد کرد. البته کي روش هم شرط دارد و مي گويد بايد امکانات فراهم شود. به غير از حقوق کادر فني که حدود ۱۰ ميليارد است، براي آماده سازي هم ۱۵ ميليارد تومان نياز است و مي توان با بودجه اي ۲۵ ميلياردي کار را انجام داد. اگر به جام جهاني برويم حدود ۴۰ ميليارد تومان گيرمان مي آيد.

رئيس فدراسيون فوتبال درباره هزينه ۸۰۰ ميليوني تيم هاي ايراني براي ميزباني از تيم هاي عربستاني در ليگ قهرمانان آسيا در کشور عمان و اينکه آيا فدراسيون به باشگاه ها کمک خواهد کرد يا خير، گفت: هزينه تيم‌هاي ايراني در عمان کمتر مي شود. ما صحبت کرديم که ارزانتر حساب کنند!

وي درباره انتخابات فدراسيون فوتبال و عدم ثبت نامش در انتخابات، تاکيد کرد: افرادي که هستند و کانديدا شده اند در انتخابات شرکت مي کنند. وظيفه ما اين است که وزارت ورزش به ما اعلام کند که اساسنامه فدراسيون را به رسميت مي شناسد. هر موقع مصوبه گرفته شد و اساسنامه به رسميت شناخته شد، با اين چهار کانديدا، انتخابات را برگزار مي کنيم.

رئيس فدراسيون فوتبال درباره استعفاي افشين پيرواني تاکيد کرد: پيرواني تا الان چندين بار خداحافظي کرده است ولي هنوز در سمت خود هست.

کفاشيان درباره درگيري لفظي پيرواني و عليرضا اسدي در برنامه نود و افزايش اختلافات گفت: اتفاق خاصي که رخ نداد. پيرواني و اسدي نظرات خود را دادند. هر کسي در فدراسيون مي‌تواند نظر خودش را بدهد.

وي درباره اينکه اسدي مدام عادل فردوسي پور را مهندس خطاب مي‌کرد، با خنده گفت: خب به من چه؟!

کفاشيان در پايان با بيان اينکه فدراسيون فوتبال براي بازي احتمالي با تيم ملي عربستان در مرحله نهايي انتخابي جام جهاني روسيه به فيفا نامه خواهد زد، گفت: براي بازي‌هاي تيم ملي فيفا تصميم مي گيرد. ما اعتراض داريم که بايد در ايران بازي کنيم. کنفدراسيون فوتبال آسيا که بازي باشگاه‌ها را به کشور ثالث برد و ما پيشنهاد داديم آنها اساسنامه خود را عوض کنند و بگذارند سياست در ورزش دخالت داشته باشد!

تعداد بازديد:686 آخرين تغييرات:95/01/18
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر