چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15 جمادي الثاني 1440 - 20 فوريه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

مداح: خدابنده شایسته ترین تکواندوکار ایران بود

تکواندو انتخابي المپيک- مانيل؛

مداح: خدابنده شايسته ترين تکواندوکار ايران بود

سرمربي تيم ملي تکواندو بانوان گفت: تمام تلاش ما اين بود که خدابنده در بهترين شرايط براي کسب سهميه تلاش کند چرا که او ثابت کرده بود بهترين است.

مينو مداح بعد از شکست اکرم خدابنده برابر حريف فيليپيني با بيان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: خدابنده در تمرينات تلاش زيادي کرده بود که به شرايط مطلوب براي حضور در اين رقابتها برسد. پيروزي و شکست جزيي از ورزش قهرماني است.

وي در خصوص اينکه گفته مي شود خدابنده ۱۰ روز قبل از مسابقات گچ پاي خود را باز کرده گفت: اين موضوع صحت دارد. ما تمام تلاشمان اين بود که خدابنده با شرايط مناسبي به مسابقه فيليپين برسد. به دليل اينکه او شايسته ترين نماينده ما در اين وزن بود و اين موضوع را قبلا ثابت کرده بود.

سرمربي تيم ملي تکواندو افزود: در مدت ۲ هفته اي هم که خدابنده گچ داشت تمرين مي کرد و تمام تلاش  خود را انجام داد. ورزشکاران زيادي را محک زده بوديم، همان طوري که گفتم خدابنده قبلا شايستگي هاي خود را ثابت کرده و به همين دليل بهترين انتخاب ايشان بود.

مداح در مورد اينکه چرا با ريسک انتخاب يک تکواندوکارآسيب ديده سهميه المپيک را از دست داديد گفت: اين نظر شما است ، شما شرايط ما را ندانسته و از بازيکنان ما شناخت نداريد. تمام اين موارد سبک سنگين شده تا به اينجا رسيديم سئوال من اينجاست به نظرِ شما کسي حاضر هست که به ضرر تيم و بازيکنش عمل کند؟

وي در پايان گفت: الان تمام تمرکز ما روي نماينده بعدي است و انشاالله با کسب سهميه المپيک دل همه دوستداران ورزش را شاد کند. 

رقابتهاي کسب سهميه المپيک روز شنبه در مانيل آغاز شده و عصر امروز به پايان خواهد رسيد.

تعداد بازديد:684 آخرين تغييرات:95/01/29
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر