یکشنبه 15 تير 1399 - 13 ذي القعده 1441 - 5 ژولاي 2020
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
 
خروجي RSS

اعاده حیثیت استقلال با پیروزی برابر فولاد/ آبی‌ها دوم شدند

هفته بيست و هفتم ليگ برتر؛

اعاده حيثيت استقلال با پيروزي برابر فولاد/ آبي‌ها دوم شدند

تيم فوتبال استقلال که دربي هشتاد و دوم را به رقيب ديرينه اش با نتيجه اي دور از ذهن واگذار کرده بودند براي به دست آوردن دل هوادارانشان و ماندن در کورس قهرماني فولاد را شکست دادند.

به گزارش خبرنگار مهر ، ديدار تيم‌هاي فوتبال استقلال تهران و فولاد خوزستان در چارچوب هفته بيست و هفتم رقابتهاي ليگ برتر از ساعت ۲۰:۱۵ دقيقه امروز جمعه در ورزشگاه آزادي آغاز که در پايان آبي پوشان به برتري ۳ بر صفر دست يافتند. اميد ابراهيمي(۸)، بهنام برزاي(۱۳) و جابر انصاري(۳۶) براي استقلال گل زدند.

شاگردان پرويز مظلومي که دربي هشتاد و دوم را با شکستي سنگين پشت سر گذاشته بودند براي جبران اين ناکامي شروع طوفاني در ديدار برابر فولاد داشتند و خيلي زود موفق شدند به گل نخست برسند و روند خوب خود را تا انتهاي نيمه اول ادامه دهند.

استقلالي ها در اين نيمه فوتبال زيبا و شناوري را به نمايش گذاشتند و در خط دفاعي هم کم اشتباه ظاهر شدند تا در نهايت بتوانند يک نيمه رويايي را پشت سربگذارند و به يک پيروزي خوب و به موقع اميدوار شدند.

در نيمه دوم علاقمندان به فوتبال انتظار داشتند نمايش بهتري از فولاد ببينند و استقلال هم روند خوب نيمه اول خود را دنبال کند اما اين اتفاق رخ نداد و هر چند فولاديها عملکرد بهتري داشتند اما استقلال سعي در حفظ نتيجه داشت و بازيکنان اين تيم خيلي به آب و آتش نزدند.

شاگردان پرويز مظلومي با اين پيروزي ۴۸ امتيازي شدند و به رده دوم جدول رده بندي صعود کردند. انها حالا با پرسپوليس سه امتياز فاصله دارند و اميدوارند در ديدارهاي آينده با استفاده از لغز سرخپوشان مجددا به صدر جدول صعود کنند.

تعداد بازديد:580 آخرين تغييرات:95/02/04
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر