چهارشنبه 28 شهريور 1397 - 9 محرم 1440 - 19 سپتامبر 2018
صفحه اصلي/قرآن

آغاز طرح « قرآن ، كتاب زندگي » از ماه مبارك رمضان

آغاز طرح « قرآن ، كتاب زندگي » از ماه مبارك رمضان

گروه فعاليت‌هاي قرآني: طرح فراگير «قرآن، کتاب زندگي» از شروع ماه مبارک رمضان آغاز مي‌شود.

محمدحسين محمدزاده، مدير راديو قرآن در گفت‌وگو با خبرگزاري بين المللي قرآن (ايكنا) درباره اجراي طرح فراگير «قرآن، کتاب زندگي» در سال جاري، گفت: امسال سعي داريم تا با رويکرد جدي به بحث نوجوانان، يک يا دو سوره از قرآن کريم را محور قرار داده و طرح فراگير قرآن، کتاب زندگي را با انتخاب يک يا دو سوره اجرا کنيم.
وي افزود: طي جلسات متعددي که داشته‌ايم، پيشنهاد انتخاب سوره لقمان که نصايح لقمان به پسرش است مطرح شد که البته سوره لقمان در دوره‌هاي گذشته مورد توجه بوده است، اما در صورتي که امسال سوره لقمان را انتخاب کنيم با نگاه ديگري آن را اجرايي خواهيم کرد.
مدير راديو قرآن ادامه داد: برخي از دوستان نيز سوره مبارکه واقعه و سوره مبارکه حديد را پيشنهاد کرده‌اند که هر دو پيشنهاد در حال بررسي است و طي روزهاي آينده مشخص مي‌شود طرح قرآن، کتاب زندگي با محوريت کدام سوره‌ها اجرا خواهد شد.
وي با بيان اينکه طرح قرآن، کتاب زندگي از آغاز ماه مبارک رمضان در راديو قرآن شروع مي‌شود، گفت: اگر سوره واقعه و حديد را محور اين طرح قرار دهيم در ماه رمضان يکي از اين سوره‌ها را انتخاب و تا پايان ماه رمضان با پرداختن به اين سوره، طرح را دنبال مي‌کنيم و در پايان ماه رمضان به جمع‌بندي اين سوره مي‌رسيم.
محمدزاده عنوان کرد: پس از ماه مبارک رمضان نيز يک سوره ديگر را براي فصل تابستان در نظر مي‌گيريم و تا پايان تابستان طرح قرآن، کتاب زندگي را دنبال مي‌کنيم.

تعداد بازديد:554 آخرين تغييرات:95/02/07
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر