پنج شنبه 6 ارديبهشت 1397 - 10 شعبان 1439 - 26 آپريل 2018
صفحه اصلي/اخبار استان


 
 


 


 


 
خروجي RSS

دشمن باحرکات کور به دنبال نفاق قومی است/ضرورت پاسخگویی مسئولان

عضو هيئت رئيسه کميسيون امنيت ملي:

دشمن باحرکات کور به دنبال نفاق قومي است/ضرورت پاسخگويي مسئولان

زاهدان-عضو هيات رئيسه کميسيون امنيت ملي و نماينده مردم سيستان در مجلس شوراي اسلامي گفت: دشمن در پي حرکات کور به دنبال نفاق قومي است لذا بايد هوشيار بود و اسير چنين توطئه هايي نشد.

سيد باقر حسيني در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شب گذشته شاهد آن بوديم که در اقدامي کور تعدادي از ماموران نيروي انتظامي در شهرستان خاش به شهادت رسيدند که اين خود جاي نگراني دارد.

وي افزود: در پي اين گونه تحرکات؛ امنيت روحي و رواني مردم تحت شعاع قرار مي گيرد، اما باز هم مي بينيم که علي رغم تمامي تلاش هاي صورت گرفته توسط نيروي هاي امنيتي و انتظامي اين اتفاق هاي تلخ رقم مي خورد.

نماينده مردم سيستان در مجلس شوراي اسلامي بيان کرد: در راستاي اين گونه حرکت کور که مانند آن نيز ماه گذشته در شهرستان ايرانشهر رخ داد مسئولان بايد پاسخگو باشد چرا که امنيت رواني بسياري از مردم استان شب گذشته درگير خاش بود و بايد براي آرامش آن قدم هاي جدي برداشت.

حسيني گفت: تلخي اين گونه حرکت کور به نحوي است که غم بر دل هر انسان آزاده اي مي نشاند، پس نيروي هاي اطلاعاتي و امنيتي هر چه زودتر در زمينه شناسائي و معرفي عاملان اين جنايت به مردم تلاش کنند.

عضو کميسيون امنيت ملي مجلس شوراي اسلامي بيان کرد: مردم به عنوان اين مرزداران غيور ايران اسلامي که با گذشت از جانشان در برابر دشمنان ايستاده اند حق دارند تا دشمنان و رهروان تفکر هاي شوم تروريستي و شرارت را بشناسند، پس مسئولان در اين راه بايد پاسخگو باشند.

به گزارش خبرنگار مهر ، شب گذشته ماموران انتظامي در خيابان رودکي خاش در حوالي ميدان پسته اقدام به ايجاد ايست و بازرسي کرده بودند که  اشرار مسلح در اقدامي کور سوار بر يک خودروي سواري به روي آنان آتش گشودند که در پي اين حادثه دو نفر از ماموران شهيد و دو نفر ديگر زخمي شدند.

بر اساس اخبار غير رسمي يک نفر ديگر از زخمي هاي نيروي انتظامي نيز بامداد ديروز شهيد شده است اما هنوز به صورت رسمي اين خبر از سوي مراجع ذي صلاح تاييد نشده است.

تعداد بازديد:421 آخرين تغييرات:95/02/09
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر