پنج شنبه 1 اسفند 1398 - 26 جمادي الثاني 1441 - 20 فوريه 2020
صفحه اصلي/قرآن

اختصاص بودجه بیشتر برای برپایی با‌شکوه‌تر محافل قرآنی

دهقان تأکيد کرد:

اختصاص بودجه بيشتر براي برپايي با‌شکوه‌تر محافل قرآني

گروه فعاليت‌هاي قرآني: بازيگر کشورمان با حضور در سي و سومين دوره مسابقات قرآن بيان کرد: براي اين گونه مراسم هرچقدر هزينه کنيم بازهم احساس مي‌شود که کافي نيست و چه اشکالي دارد که براي‌ برپايي بهتر اين مراسم بودجه بيشتري اختصاص يابد.

جعفر دهقان، هنرمند کشورمان در گفت‌و‌گو با خبرگزاري بين المللي قرآن (ايكنا) در حاشيه سي وسومين مسابقات بين‌اللملي قرآن، با تأکيد بر با‌شکوه بودن مسابقات قرآن گفت: سال گذشته نيز در اين مسابقات شرکت کردم اما امسال باشکوه‌تر برگزار شد.
وي با اشاره به اينکه جاي بسياري از هنرمندان در اين مسابقات خالي است، ادامه داد: جاي بسياري از ورزشکاران و افرادي که در سطح جامعه نخبه هستند و مي‌توانند در سطح جامعه تأثيرگذار باشند خالي است، ولي به لطف خدا و همت دوستان امسال به موضوع حضور اين افراد در مسابقات توجه ويژه‌اي شده است و تأثير اين دعوت از هنرمندان و ورزشکاران  را در آينده خواهيم ديد.
دهقان با تأکيد بر اينکه هرچقدر براي مراسم قرآن هزينه شود باز هم کم است، تأکيد کرد: اگر چندين برابر براي اين گونه محافل و همايش‌‌ها هزينه شود به‌دليل تأثيرگذاري مثبتي که بر مردم و جامعه و ديگر ملت‌ها دارد، مي‌ارزد.
وي با اشاره به هزينه‌هاي سنگي که وهابي‌ها براي جذب مردم انجام مي‌دهند، اظهار کرد: هزينه‌هاي گزافي از سوي ساير کشورها براي لطمه زدن به اعتقادات و فرهنگ ما انجام مي‌شود و ما دلمان نمي‌‌آيد که براي برپاي با‌شکوه‌تر مراسم قرآني هزينه‌هاي بيشتري خرج کنيم.
اين بازيگر کشورمان تصريح کرد: براي اين گونه مراسم هرچقدر هزينه کنيم بازهم احساس مي‌شود که کم است و چه اشکالي دارد که براي برپايي بهتر اين مراسم بودجه بيشتري براي تأثيرگذاريش اختصاص يابد.
يادآور مي‌شود، سي و سومين دوره مسابقات بين‌المللي قرآن کريم جمهوري اسلامي ايران از 22 تا 28 ارديبهشت‌ماه از ساعت 16 تا 22 در مصلاي امام خميني(ره) پذيراي عموم قرآن‌دوستان است.
تعداد بازديد:598 آخرين تغييرات:95/02/27
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر