چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

استقلال به این دلایل یازده روز از پرسپولیس عقب است

براي نقل و انتقالات ليگ شانزدهم؛

استقلال به اين دلايل يازده روز از پرسپوليس عقب است

در حالي که پرسپوليس در حال بازيکن گرفتن و اجراي برنامه هاي تدارکاتي خود است، استقلال بايد تا مجمع انتخاب اعضاي هيات مديره و البته فينال حذفي صبر کند تا وارد نقل و انتقالات شود.

به گزارش خبرگزاري مهر ، اين روزها هواداران استقلال نگران عقب ماندن از پرسپوليس در نقل و انتقالات هستند. پرسپوليس بيرانوند را جذب کرده است، در حال چينش بازيکنان براي جايگزيني احتمالي طارمي و رامين رضائيان و ديگران هستند و مذاکراتي هم با بازيکناني مثل قوچان نژاد اميري و ترابي انجام داده اند.

در اينسو اما استقلال وارد نقل و انتقالات نشده و اصالتا  نمي‌تواند به اين حوزه ورود کند دليل اين عدم توانايي هم اين موارد است: دوشنبه هفته آينده روز مجمع عمومي استقلال براي تعيين اعضاي هيات مديره است و اين يعني آنکه اعضاي هيات مديره ممکن است عوض شوند، شايعاتي هم در مورد خداحافظي افشارزاده از استقلال و رفتن وي به حوزه ژيمناستيک شنيده مي‌شود که دور از ذهن نيست، به اين ترتيب بايد تاکيد کرد که استقلال در بعد انتخاب مربي هم بايد منتظر مجمع عمومي و البته نتيجه نهايي تيم در جام حذفي باشد.

اگر مظلومي جام حذفي را ببرد با احتساب آنکه سهميه آسيا را گرفته و در ليگ هم سوم شده قاعدتا روي برنامه اي که اول سال نوشته و ارائه کرده بود حرکت مي‌کند اما در اين صورت هم مخالفاني در هيات مديره دارد که مخالفت خود را علني کرده‌اند، به عنوان مثال معيني يکي مثل برانکو را مي‌خواهد و نجف نژاد منصوريان را!

هر چه هست اينها دلايل جا ماندن استقلال از نقل و انتقالات است که راهي جز صبر کردن با تصميم‌هاي فعلي باقي نمي‌گذارد مگر اينکه استقلال همين حالا سرمربي فصل بعد خود را بدون احتساب نتيجه فينال حذفي انتخاب کند که اين موضوع حداقل توسط اين هيات مديره ممکن نيست. در نتيجه بايد گفت استقلال خود به خود حداقل يازده روز ديگر از پرسپوليسي که حتي برنامه تمرين و اردوي خود را ساعت به ساعت تنظيم کرده عقب است.

تعداد بازديد:546 آخرين تغييرات:95/03/01
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر