چهارشنبه 3 بهمن 1397 - 17 جمادي الاول 1440 - 23 ژانويه 2019
صفحه اصلي/ورزشي


 
 


 


 


 
خروجي RSS

آخرین تلاش تراکتورسازی برای صعود به مرحله یک چهارم

ليگ قهرمانان آسيا؛

آخرين تلاش تراکتورسازي براي صعود به مرحله يک چهارم

تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در حالي در ديدار برگشت خود در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا به مصاف النصر امارات مي‌رود که براي صعود به مرحله بعدي اين مسابقات به پيروزي پرگل نياز دارد.

به گزارش خبرنگار مهر ، تيم فوتبال تراکتورسازي ايران از ساعت ۲۰ فردا سه شنبه در ديدار برگشت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز به مصاف تيم النصر امارات خواهد رفت و آخرين تلاش را براي صعود به مرحله يک چهارم نهايي به کار خواهد گرفت.

شاگردان امير قلعه نويي در بازي رفت غافلگير شدند و آن ديدار را با نتيجه ۴ بر يک به حريف خود واگذار کردند تا براي مسابقه برگشت کار دشواري داشته باشند. خط دفاع تراکتورسازي در بازي رفت شکننده و نامنظم ظاهر شد و حتي سرمربي اين تيم هم تاييد کرد که مدافعانش عملکرد مناسبي نداشته‌اند.

صعود تيم تراکتورسازي به مرحله بعد در گرو پيروزي با سه گل و بيشتر در ديدار فردا است. قلعه نويي در مصاحبه‌هايش تاکيد کرده است که پيروزي پرگل برابر النصر در تبريز کار غير ممکني نيست  و تيمش مي‌تواند به يک نتيجه مناسب به مرحله يک چهارم نهايي برسد.

دغدغه اصلي کادر فني تراکتور و هواداران اين تيم قطعا زمين خوردن بازيکنان النصر براي وقت کُشي است چرا که اين تيم اماراتي حتي اگر دو گل دريافت کند، به مرحله بعد صعود خواهد کرد. اين موضوعي است که بعد از بازي رفت هم صداي تراکتورسازان را درآورد.

شيطنت اماراتي‌ها البته پيش از سفر به ايران جنگ رواني را هم آغاز کرده‌اند تا شرايط ايران را ناامن جلوه بدهند. آنها که قطعا از حضور پرشمار هواداران تراکتورسازي در ورزشگاه هراس دارند، اعلام کرده اند هرگونه خلافي را در ايران رصد مي‌کنند و ناظر امنيتي AFC هم در کنار کاروان النصر و العين خواهد بود.

برنامه بازي‌هاي برگشت مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا که روز سه شنبه برگزار مي‌شود به اين شرح است:

* چونبوک تايلند - ملبورن استراليا

* شانگهاي چين - اف.سي. توکيو ژاپن

* لوکوموتيو ازبکستان - الهلال عربستان

* تراکتورسازي ايران - النصر امارات

ذوب آهن ديگر نماينده ايران در مرحله يک هشتم ليگ قهرمانان آسيا روز چهارشنبه در اصفهان از تيم العين پذيرايي خواهد کرد.

تعداد بازديد:455 آخرين تغييرات:95/03/03
نظرات

نظر شما:
نام و نام خانوادگي
پست الكترونيك
نظر